Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 343/2016, Czwartek 8 grudnia 2016 r., Marii i Wirgiliusza
Opublikowano
Lubaczów, Oleszyce
Policjanci (nie) popełnili wykroczeń. – Są równi i równiejsi
Pan Janusz dwukrotnie na wideorejestratorze nagrał sytuacje, w których – jego zdaniem – policjanci popełnili wykroczenia drogowe. W opinii policji czynów jednak nie popełniono. - Są równi i równiejsi - uważa pan Janusz.
Zdarzenie z Oleszyc. W opinii biegłego, aby móc się w tej sytuacji zatrzymać, samochód musiałby się poruszać z prędkością zaledwie 24 km/h, a to powodowałoby paraliż na drodze.
– Od jakiegoś czasu mam w samochodzie kamerkę – mówi pan Janusz z Oleszyc (nazwisko do wiadomości redakcji). – Przypadkiem dwa razy nagrałem, jak policjanci nieoznakowanym radiowozem łamią przepisy drogowe – opowiada.
Do pierwszego zdarzenia doszło w samym centrum Oleszyc, na przejściu dla pieszych. Na nagraniu widać, jak na pasy wchodzi kobieta i równocześnie wjeżdża opel astra, jakiego używa lubaczowska komenda. (...)
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
18 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
b 83.31.179.10 26.08.2015

No to za tą obywatelską postawę oczekuj podziękowań od zainteresowanych.Będzie bolało.

user
K. Wi...n..ki 146.199.102.181 11:07:17 02-09-2015

Ha, i nie wiadomo czy i dupa nie będzie piekła.

user
czerupa 31.183.226.249 26.08.2015

>W opinii biegłego, aby móc się w tej sytuacji zatrzymać, samochód musiałby się poruszać z prędkością zaledwie 24 km/h, a to powodowałoby paraliż na drodze.>

Niezły biegły. On nie wie że kierowca ma dostosować prędkość do warunków jazdy - nawet jak trzeba to 5 km/h.

Na marginesie - p. Janusz z Oleszyc powinien pomyśleć już o przeprowadzce.

user
Greg 89.171.233.122 06:49:16 27-08-2015

A widzisz tam jakieś złe warunki - dostosowali się do warunków i jadą normalnie  i moim zdaniem nie jeden z nas by tak robił kobieta wlazła i tyle.  

user
BEZPARTYJNY 95.49.190.72 26.08.2015
Czyżby to (pan HAHA) Janusz ze swą piękną żoną którzy tak często pchają się do mediów i ich współpracownik. Kamery po montowali i w strażników się bawią w Oleszycach i wszystkich nagrywają, a na domiar tego mają tupet i chcą szkolić policje? Powodzenia (panie HAHA) Januszu.
user
123 83.31.39.65 27.08.2015

Janusz , który buduje dom nie pracując nigdzie, tylko jeżdżąc na Ukrainę... Ciekawe po co? Przemyca coś? Nie, pewnie jeździ tylko turystyczne. Też jeździ z tą swoją piękną i pasów nie zapina. Jak widać są równi i równiejsi.

user
nick 83.31.39.65 27.08.2015

Autor textu (nie) profesjonalista. Dał się nabrać jak kilku innych przed nim na "chwytliwe" bajki. Ciekawe czy pan J. powiadomił go, że chodzi i dookoła wszystkich (nie)nagrywa. Sprawa dla lekarza wiadomej specjalizacji.

user
cytujący 83.31.179.160 28.08.2015

cytat z jednego z lubaczowskich portali: Witam, proszę o zapoznanie się z materiałem, co \\\" oleszycki rutkowski\\\" tj. Janusz i Marta mają na celu spacerując ( rejestrując cały przebieg wydarzeń oleszyckiej publiczności ) i zakładając sprawy cywilne wszystkim postronnym mieszkańcom Oleszyc ,(zaznaczę że na jednym z portali żalą się że nie mają na adwokata czy prawnika) chcą tym samym wygrać sprawę, otrzymać odszkodowanie i dalej przeżyć kolejny miesiąc. Zachęcam do oglądnięcia linki w którym widać jak stoją i na parkingu nagrywając cały przebieg wydarzeń z sklepu \\\"Żabka\\\" w Oleszycach a zarazem w ich logicznym myśleniu zarejestrowaniu czyt. złapaniu na gorącym uczynku pojazdu cywilnego policji i ośmieszeniu ich na portalu internetowym jakim jest https://www.zycie.pl/informacje/artykul/3820,policjanci-nie-popelnili-wykroczen-sa-rowni-i-rowniejsi zapraszam . 


user
hehehehe 83.9.119.132 31.08.2015
to tez o Oleszycach. Tak przypadkiem znalazłem i wkleiłem
user
elza 94.40.85.252 31.08.2015
haha i znowu oni ? tak to jest jak sie nie pracuje i rzeruje sie na ludzkiej krzywdzie...nawet policji sie juz czepili,na kazdego przyjdzie czas i oni sie tez doczekaja,czepili sie policji to kto ich obroni jak im ktos zechce pokazac co to-sprawiedliwosc...do Rutkowskiego on sie nie umywa bo Rutkowski ma ochrone a oni tylko swoje kamerki haha


user
elza 94.40.85.252 31.08.2015

tacy ludzie jak oni to patologia spoleczna

user
K. Wi...n..i 146.199.102.181 01.09.2015

O proszę, Diabeł, były TW pseudonim "Uprzejmię donoszę" gryzie rękę która jeszcze do niedawna go karmiła i głaskała?

user
mia 94.40.85.252 01.09.2015

zgadzam sie ...diabelek najpierw donosil nie dal zyc i pracowac policji,a teraz stwarza im problemy i szkodzi ...jest pewny ze sie wszyscy go boja i nikt nie jest w stanie mu podskoczyc ale sie myli trafi kiedys na kogos kto mu pokaze,gdzie jego miejsce.

user
anty-diabeł 94.40.85.252 15.09.2015
Precz ze stadnickimi pastuchami.! niechcemy ich w mieście wklej i podaj dalej!
user
Egzorcysrta 146.199.102.181 22:28:15 16-09-2015

Ej tam zaraz w miescie. Dwie ulice raptem, wielkie mi to miasto.

user
Diabełek 94.40.85.252 26.10.2015
nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium