Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 145/2018, Piątek 25 maja 2018 r., Urbana i Grzegorza
Opublikowano
Region, Mielec
Liczył na owocną randkę z 14-latką, a w umówionym miejscu zastał policjantów
29-letni mieszkaniec Podkarpacia szukał w sieci kontaktu z nastolatkami, zamieszczając anonse o charakterze seksualnym. Wpadł dzięki sprytnemu internaucie. Mężczyzna, podając się za 14-latkę, umówił się na spotkanie z ogłoszeniodawcą.
fot. archiwum
Obiektem zainteresowania 29-letniego mężczyzny z województwa podkarpackiego były nastolatki. Polował na nie w sieci. Kontaktu szukał, zamieszczając anonse o charakterze seksualnym.

Miejscem „randki” miała być jedna z podmieleckich miejscowości. Internauta, który nawiązał kontakt z 29-latkiem biorącym na celownik nastoletnie dziewczyny, nie zamierzał jednak uczestniczyć w spotkaniu i o całej sprawie poinformował policję. W umówionym miejscu na amatora wdzięków młodych dziewcząt czekała zasadzka. Przygotowali ją policjanci z Wydziału do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewówdzkiej Policji w Rzeszowie wspólnie z funkcjonariuszami z Mielca. Mężczyzna trafił do aresztu, a jego mieszkanie przeszukano. Zabezpieczono też należące do niego komputery, płyty CD  i telefony. Za składanie w sieci osobom małoletnim propozycji o charakterze seksualnym grozi mu do 2 lat więzienia.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium