Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 341/2016, Wtorek 6 grudnia 2016 r., Mikołaja i Emiliana
Opublikowano
Przemyśl
Ruszył wodny plac zabaw [ZDJĘCIA]
Wtorek, 4 bm. będzie pierwszym dniem oficjalnego funkcjonowania wodnego placu zabaw przy ulicy Sanockiej w Przemyślu. Ale pierwsi miłośnicy rekreacji skorzystali z niego już w poniedziałek.
fot. zbiory własne
Wodny plac już cieszy najmłodszych.

Wybudowany kosztem 2,5 miliona złotych wodny plac zabaw składa się z kilkudziesięciu różnych urządzeń. Są tam, m.in. gejzery, armatka, łuki, pętle, kwiaty i fontanna. Niecka placu została wyłożona specjalna gumą, która zapewnia bezpieczne poruszanie się najmłodszych. Obok są przebieralnie i sanitariaty.

Do końca roku z wodnego placu zabaw będzie można korzystać bezpłatnie. W przyszłości w jego sąsiedztwie mają powstać baseny: kryty i otwarty.

25 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
kupol 46.170.193.230 03.08.2015

A stajnie Augiasza na górnej stacji kolejki jak straszyły tak straszą i niszczeją. Ale hej, mamy plac zabaw - wodny!

user
Uuu 31.128.12.45 04.08.2015

Kolejna daremna inwestycja sezonowa.... że niby to ten Aquapark co miał być ??.... nędza i rozpacz

user
KAŚKA81 185.18.135.64 04.08.2015

i co z tego ze otwarte jak za niedługo będzie to bezużyteczne , zrobi się zimno i zamkną obiekt, ktoś kto to projektował w ogóle nie myślał przyszłościowo . szkoda tylko kasy na tak bezmyślne inwestycje.

user
ewa 185.18.135.156 04.08.2015
Jeszcze sie taki nie narodził,coby WSZYSTKIM dogodził  
user
ela 84.76.132.55 04.08.2015
Cokolwiek ktokolwiek by zrobil to ciagle bedzie ktos narzekal, tragedia. Jak dzieci. 
user
ela 185.25.120.246 04.08.2015

Widać, że dzieci wolałyby przynajmniej mały basenik,bo siedzą tam gdzie płucze się nogi przed wejściem na plac wodny....

user
gość 185.18.135.104 04.08.2015

kolejna sadzawka w naszym peremyślu, taki tłok, że nie ma gdzie dziecko swobodnie pobiegać po tym stawiku.

user
karolczak 79.185.28.119 04.08.2015

populacja grzybicy wśród dzieci zwiększa się..

user
gość 195.117.119.100 13:27:10 04-08-2015

dziś usłyszałem jak matka mówiła w sklepie, że popołudniu pójdziemy i tam się synek wymoczy, kąpiel zaliczy tam a nie w domu, POWODZENIA ,koorwa, aż mi się nogi ugięły jak to usłyszałem!

user
gfth 77.254.247.75 04.08.2015

koszt inwestycji niewspółmierny do efektów. Tak dużo pieniędzy wydanych na co ?

user
Jacek 83.70.152.130 04.08.2015

Tylu malkontentow w Przemyslu, ze cala Polske by obdzielil.

user
rtyui 83.24.57.153 04.08.2015

Miał być Aquapark największy i najnowocześniejszy a skończyło się na sadzawce dla dzieci . Na Słowacji w każdej wsi jest lepszy basen niż ten brodzik nie mówiąc już o Węgrzech .

user
efrtgkjl\" 83.24.57.153 04.08.2015

zabrakło baseniku dla dzieci taplają się przy wejściu tam gdzie się nogi płucze .

user
wku 95.116.216.24 04.08.2015

2.5 Miliona to kupa pieniędzy a toto ma być ten szumnie zapowiadany "Aquapark" który cudownie stał się "placem zabaw"??? Jak w kawale o tym paralotniarzu który wyje..ł w Pałac Kultury w Wa-wie. Jaki kraj tacy terroryści. Tu- jacy obywatele take wymagania. Jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda taki sobie w miarę Aquapark to niech pojedzie sobie do Białki Tatrzańskiej albo na Słowację do "Tatralandii". W tym marnym przemyskim przypadku lepsze to niż nic ale- weśta sie ludziska nie ośmieszajta bo co se ło was pomyślo

user
a 94.40.44.230 23:06:19 18-08-2015

tak jak dadzą wypłatę 1400 zł i lud zadowolony żałosne.... dlatego kocham england i mam w......e

user
NIck 83.6.144.69 04.08.2015

Rzeczywiście dziadostwo. A gdzie się mają kąpać dorośli i młodzież?

user
Nick 31.183.225.247 04.08.2015

Nie podoba mi się to. Nie dość, że dzieciaki pluskają się w miejscu gdzie płucze się nogi przed wejściem. To.... teraz każde dziecko w domu będzie przykładać prysznic między nogi.... bo to fajne.......

user
Homa Dno 92.237.171.123 05.08.2015

Mówiłem ze kolejne gówno... Tak jak ten stok czy saneczki... Jeśli robić coś to Konkretnie A nie jak Kot Nasral :/
Szkoda ze ludzie po studiach

user
Omanut 65.175.190.110 19:24:14 05-08-2015

Choma chce odfajkowac swoje a efekt i przydatnosc tego co zrobil sie nie liczy. Wazniejsze jest sprawianie pozoru aktywnego prezydenta. Ta jego aktywnosc dziala jednak na szkode miasta, to nie gospodarnosc.

user
adam 31.183.209.75 05.08.2015

I DLA KOGOTO JEST dla dzieci z KMIECIA to jest nie do  przebycia bo czeba isc na most a ten BUBEL CO Robia to jest jak pryszcz na DUPIE po co JEDEN KOLO DRUGIEGO kto to  PROJEKTOWAL co za TUMANY tam siedza  a mial byc na KNIECIACH i co  KICHA     na czele z tym CHOMA oni tylko kasa kasa wstyd ni za was             .................................

user
Stajnia Augiasza 95.41.219.0 05.08.2015

Kładka pieszo - rowerowa , "sadzawka".  Na jakie "inwestycje" jeszcze zostaną, powiedzmy wprost, zmarnowane środki ?! A może by tak zakład pracy wybudować, pracę młodym dać, by nie jechali za granicę ? Ale nie, trzeba wszystko postawić na "igrzyska", przy wciąż kurczącej się populacji miasta i okolic.

user
bbb 31.183.213.248 21:16:03 05-08-2015

Ważne,  że dzieciom plac zabaw bardzo się podoba,  jest świetny dla dzieci.  Jak dalej powstaną baseny letnie i kryte, Przemyśl w sprawach rekreacji wodnej stanie się niezależny od innych miast. Nie będziemy musieli nigdzie wyjeżdżać - wystarczy się przejść po naszym pięknym mieście - pozdr. dla wszystkich, którzy widzą zmiany w Przemyślu - na lepsze.

user
Elka 193.242.142.65 22:56:06 06-08-2015

Zgadzam się w 100%, przydały by się konkretne miejsca pracy, jakiś przemysł, a nie tylko szmateksy.

user
mmm 81.161.204.7 08.08.2015

Bedac ostatnio w Ustrzykach na basenie zauwazylem duzo aut z Przemysla.

user
\\m/ 31.183.222.5 09.08.2015
stawiam swój zasiłek, że jeszcze tego lata sanepid zamknie ten pierdzielnik
nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę