Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 343/2016, Czwartek 8 grudnia 2016 r., Marii i Wirgiliusza
Opublikowano
Przemyśl
Nie wszyscy chcą karaoke na tarasie
Lokatorzy kamienic i domów usytuowanych przy nadsańskim deptaku w Przemyślu narzekają na sąsiedztwo działającego tam baru. Głównie przeszkadzają im urządzane późnymi popołudniami imprezy. Twierdzą, że poziom nagłośnienia jest trudny do zaakceptowania. Dlatego domagają się interwencji władz samorządowych.
fot. zbiory własne
Taras nad Sanem to jedno z bardziej charakterystycznych miejsc w Przemyślu. Właściciel usytuowanego obok niego baru 3 razy w tygodniu urządza tam imprezy karaoke z udziałem didżeja.

W petycji do Roberta Chomy, prezydenta Przemyśla, mieszkańcy proszą o interwencję w sprawie dręczącego hałasu, który „spowodowany jest koncertami (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
37 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
lol 90.192.127.33 28.07.2015

Wlascicielem tarasu z tego ,co wiem byl lub dalej jest byly funkcjonariusz SB wiec wyzej wala nikt nie podskoczy.

user
czerupa 31.183.226.249 28.07.2015

Dziadkom wszystko przeszkadza.
Już niedługo będą mieli spokój i to święty - tam jest cisza jak makiem zasiał.

user
Herr X 178.43.114.252 21:21:04 28-07-2015

Nawet nie zauważysz kiedy znajdziesz się na ich miejscu.

user
lumpek 83.31.11.44 08:12:23 29-07-2015
czerupa puknij sie w rozum...nie każdemu odpowiada słuchanie tego pseudospiewu... malomiasteczkowa atrakcją! MASAKRA i OBCIACH!!! 
user
wqerthjkl 95.49.225.137 28.07.2015
Narzekają tez na wywalanie kanalizacji podczas ulew do mieszkań , piwnic , suteren , garaży  , lokali , komórek itd . Władze obiecał 5 lat temu wybudowac spust burzowy i na obietnicach się skończyło .
user
nick 31.183.196.205 28.07.2015

To kareoke to jest masakra. Nawet na kopcu słychać te darcia. Ale dobry sposób, by wypłoszyć młodzież znad Sanu.

user
sss 94.40.44.230 23:00:33 29-07-2015
twój smród też czuć na kopcu jak stoisz nad sanem
user
Ps 94.40.75.10 28.07.2015

A jeżeli ktoś posiada małe dziecko to może wieczorem chciałby spędzić czas w ciszy a nie z hałasem .współczuję 

user
jerzy 31.128.9.30 28.07.2015

mnie też za glosno 6 rano dzwony bija ale nic nato nie zrobię ale jak czasami cos sie dzieje nad sanem  to dziadki podnosza raban

user
kat 88.199.174.50 28.07.2015

Taras powinien byc miejscem kameralnym a nie biesiady tanecznej. To miejsce jest ochydne, od kilku kilkunastu lat nie zainwestiowano tam ani zlotowki dla poprawienia wizerunku tego miejsc. Na takim tarasie z pieknym widokiem na wode powinny byc fotele , kwiaty  .to miejsce powinno przyciagac spacerowicza, a nastawione jest na łupanie kasy i tylko kasy.  A jeszcze ten ToiToi wsadzony na schody prowadzace pod taras , syf syf. Jak tam moze smakowac piwo . 

user
anarchokapitalista 164.126.215.147 22:08:04 28-07-2015
Kto zainwestuje w Twój pomysł? Ty? Czy może jesteś za zmuszeniem tysięcy innych Przemyślan do sfinansowania jego realizacji? Życie jest brutalne, a zadłużone miasto Polski B ma inne priorytety niż fotele na tarasach.
user
elwis nie spiewaj blagamy 31.183.230.177 07:11:51 29-07-2015
Ten Toi toi wiecznie zasrany nie wiem Lysy moze bys pomyslal zeby częściej go wymieniac?
user
malgosia 62.81.183.20 28.07.2015

Panie Nowak prosze Pana zeby Pan sie sie poddawal dlatego ze, niedaleko Pana lokalizacji bedzie nie dlugo oddana kladka dla pieszych co w znacznym stopniu poprawi w Pana okolicy ruch w Pana biznesie. Zwietrzyli tu okazje okoliczni pseldo biznesmeni by pana z tego tarasu usunac. Proponuje wyciszyc temat do czasu otwarcia kladki i w ten to sposob pozamykac pyski hinom przemyskim tak zeby nie mieli mozliwosci podjecia dzialan administracyjnych przeciw Panu. A po tym czasie referendum.

user
Niunka 178.37.38.113 28.07.2015

Tu i tak w Przemyślu się nic nie dzieje jedyna atrakcja a po za tym cisza nocna jest od 22 i decybele nie prsekraczaja i na zadnym kopcu nic nie słychać bo mieszkam nie daleko tak że bzdura a starsze osoby zawsze moga kupić sobie stopery do uszu

user
lisc konopi 62.81.183.20 19:18:21 28-07-2015

Tak w pelni popieram ten pomysl, stare baby z chlopami powinni zapalic sebie dobrego skreta a w tedy kazda muzyka zaczyna byc piekna i za cicha.

user
lumpek 83.31.11.44 08:06:11 29-07-2015

atrakcją nazywasz to idiotyczne wycie słyszalne na pół miasta ? 

user
piotr 31.183.214.225 28.07.2015

nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka

user
Piteros 89.76.189.252 28.07.2015

Ja mysle ze do 22 moze grac a po to wiadomo cisza. Najlepiej niech sie nic nie dzieje i w kosciele siedziec. Takie miasto ładne a wielkie g.... w nim sie dzieje.  

user
kobra 31.128.9.30 28.07.2015

cisza nocna jest o 22 wiec tak zawsze sie konczy o czasie a starsi ludzie wydziwiaja mie tylko mlodziesz tam chodzi ale starsze osoby tez po 60 70 a nawet po 80 wiec ludzie dajcie spokoj starsi ludzie tez tam siedza i spiewaja wiec wadpie ze zostanie zlikfidowanie duzo osob bedzie za zostaniem tej karaoki 

user
kostinio 83.31.99.108 28.07.2015

Tak najlepiej żeby U nas w Przemyślu nic się nie działo bo po co tego nie tamtego nie K...A co za cyrk nie dziwię się Jagny też muzyka puszczają była po 22 ludzie ogarnijcie się niech coś zacznie się dziać a nie narzekanie i zakazy 

user
Elwis nie spiewaj 31.183.230.177 29.07.2015

Wycie tego pseudo elwisa to masakra cbodzilem na taras co roku raz w tygodniu i zostawialem grube pieniadze ale to koniec Lysy z tarasu dla mnie byle by wydrzec jak najwięcej flo a dziswczynom pla i gorzej niz przy ulotkach bedzie kladka napewno Grzybki po druiej stronie skorzystaja

user
pysia 89.188.222.136 29.07.2015

Kiego chu.a chcecie, czy tak jest przez cały rok? Zawiść i żal wam d.pa ściska, oni się bawią a ja nie mogę no to zadzwonię na straż,a co!

user
lumpek 83.31.11.44 29.07.2015
Malomiasteczkowa atrakcja. Przemyślu zaczynasz upadac! 
user
lollololol 83.24.58.127 29.07.2015

Starym truchłom wszystko przeszkadza, jak chcą cisze niech sobie idą do lasu i niech się cieszą że to nie Warszawa albo Wrocław gdzie dopiero mieli by hałas i ruch pojazdów przez całą noc.

user
Ja 83.31.11.44 09:30:27 29-07-2015

Imprezy w Warszawie , Wrocławiu czy Krakowie wyglądają inaczej.

Zapewne nigdy nie brałeś w nich udziału. A warto. To co się odprawia na tarasie to żenada i tyle

user
gość 31.183.222.5 21:57:38 29-07-2015
też kiedyś będziesz starcem parchu
user
trol 62.81.183.20 29.07.2015

Stary rob kase I miej ich wszystkich w dupie

user
dd 79.188.221.218 29.07.2015

A mi przeszkadza  procesja i msza słyszalna z głosnikow poza kosciołem i co?

user
123456 62.81.183.20 15:41:13 29-07-2015

Mi przeszkadzaja tlumy powracajace z kalwarii,procesja w Boze Cialo I wiele roznych glupot przekraczajacych mury koscielne.

user
gość 31.183.222.5 21:56:37 29-07-2015

to kup se łuk i jebnij się w łeb baranie!!!

user
Przemyślanin 80.55.78.254 29.07.2015


Dobre, obrażanie się że niby ''małomiasteczkowe atrakcje'' nie przystoja wielkiemu Przemyślowi. A niby czym jest ten nasz Przemyśl.

user
Luki 195.117.119.185 29.07.2015

Jest stanowczo za głośno nawet piwa nie można się w spokoju napić , jakby to ściszyli to jeszcze spoko :)

user
tores 62.81.183.20 29.07.2015

No I co ze byl w SB ?? czy cos mu udowodniono . To Mazowiecki oddzielil wszystko gruba kreska . Wiec odczepcie sie od goscia. A to ze jest nie ugiety to chwala mu za to ze walczy z ta cala cholota administracyjna.

Spoleczenstwo glupie  wiec nie wie ze wladza w ich glosach jest ,co ciagle wam ten facet przypomina tylko wy ciemnogrodzie przemyski nie wiecie co to jest liberumveto.

user
a 94.40.44.230 29.07.2015

parę domów na krzyż koło tarasu won zazdrośniki

user
ricki 31.183.208.214 29.07.2015

Oj, słabiutka ta dzisiejsza gazeta, słabiuteńka!!!!

user
yanek 82.141.171.38 29.07.2015

karaoke nad Sanem to jedna z lepszych imprez w Przemyślu. Serdecznie pozdrawiam z Węgier. Tu nie ma takich spontanicznych i luzackich imprez.

user
q 94.40.44.230 29.07.2015

w was siedzi jeszcze komuna mentalna, żal mi was...

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium