Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 343/2016, Czwartek 8 grudnia 2016 r., Marii i Wirgiliusza
Opublikowano
Jarosław
Szpital na skraju chaosu
Brak dyrektora, groźba pożegnania się z pogotowiem, rozdźwięki pomiędzy personelem i rosnące straty. To tylko cześć problemów z jakimi zmaga się Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Kłopotów jest znacznie więcej, a placówka może stanąć przed widmem upadku, jeśli natychmiast nie zostaną podjęte działania pozwalające ustabilizować szpital.

O co najmniej dziwnej sytuacji wśród pracowników COM świadczy list, jaki dotarł do redakcji Życia Podkarpackiego, odnoszący się do tekstu o rezygnacji Sławomira Porady z funkcji dyrektora. Niepodpisane pismo wypowiadające się jakoby w imieniu całego personelu zarzuca użycie nieprawdziwego stwierdzenia. Chodzi o określenie „... ludzie związani ze szpitalem przyjmują rezygnację z zadowoleniem...”. Anonimowi autorzy wnioskują o przeproszenie ich i dyrektora (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
17 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Doktor 194.41.12.3 23.07.2015

Chrzan na dyrektora.nie chciał Porady to teraz robi w portki .nikt nie zgodzi się na dyrektora.

user
pielęgniarz 185.25.120.246 23.07.2015

kto normalny pozbywa się osoby, która miała dobrą współprace z NFZ, bo tam wcześniej pracowała, no kto??? 

user
pielegniarka 178.43.110.12 16:42:24 23-07-2015

10 milionów długu, to kto? krasoludki?

user
pacjent 178.43.36.230 23.07.2015

Przecież Staroście o to chodzi żeby łatwiej było szpital sprywatyzować i klan lekarzy to kupi.

user
czerupa 31.183.226.249 23.07.2015

O take przecież Polske chodziło więc nie narzekać.

user
Doktor 194.41.12.3 23.07.2015

Poprzednio jak był Chrzan to też chcieli na siłę prywatyzować  szpital.

user
asdf 94.40.76.5 22:41:23 23-07-2015

a co ciekawe partia pana Chrzana jest przeciwko prywatyzacji szpitali

user
ar 176.110.147.44 24.07.2015

o szpital parafialny


lub upadłość

user
sprawiedliwy 185.25.120.249 24.07.2015

tchórze pracują w tym comie. Jak już coś piszecie to podpiszcie się pod tym a nie wysyłacie wiecznie anonimy, chyba że pisanie anonimów weszło już wam tak w krew że trudno się teraz podpisać

user
Ma Rysia 31.128.8.65 19:25:42 24-07-2015

a ty dlaczego sie nie podpisales ?

user
do Doktora 185.25.120.47 24.07.2015

Po co czepiasz się starosty, jak nie wiesz co w trawie piszczy. Porada zwiał na minutę przed skandalem na cały kraj, bo jak można było być wicewójtem i dyrektorem. Finał to własnie... rozłożenie na łopatki i dalsze długi - Porada pilnował fuchy w gminie, a ... daleko daleko miał szpital. Winny temu poprzedni zarząd i starosta - a w zarządzie większość była z PO chyba ? Co nie wiedzieli kogo biorą ?! Nikt nie płacze po Batyckim - nikt...

user
asdf 94.40.76.5 16:30:12 24-07-2015

PSL

user
Anonim 178.43.105.200 24.07.2015

Do Pana sprawiedliwego! Ajesli anonimowi podpiali się jako "sprawiedliwi". Jak wówczas ma się anonimowość???

user
miejscowy 80.50.125.86 25.07.2015

Jaki "chaos"?... Szpital pracuje normalnie.  Chaos wprowadzają jak dotychczas kolejni "dyrektorzy z bożej łaski" , a raczej z partyjnego nadania... Żenada!

user
jaroslawiak 94.254.193.111 25.07.2015

skandal,gdzie rada powiatu,gdzie burmistrz i rada miasta a przedewszystkim gdzie starosta.jak sie nie nadaje to podziekowac mu i tyle.w koncu to jego zasrany obowiazek zajmowac sie szpitalem a nie pierdolami kampaniami i itp


user
też jarosławiak 178.43.36.114 16:41:59 25-07-2015

do jarosławiak/ szpital podlega pod Starostę i burmistrz i rada miasta niema tu nic do gadania.

user
Żak Hubert kat 31.128.8.203 01.11.2015

jarosławskim szpitalu oddział wewnętrzny jest prowadzony proceder zabijania ludzi  chorych czyli proceder Hitlera czyli nie leczy ludzi chorych tylko doprowadza do wielu chorób i do kalectwa i do śmierci i póżniej na wyznaczonych ludziach chorych dokonuje     i uśmiercenia i jeszcze ordynator oddziału Żak Hubert jest przebiegły jak lis i bierze od rodziny łapówki a swego dokona czyli wyniosą zwłoki ludzkie do trupiarni i jeszcze co dzień wynoszą po 4 lub 5 zwłok ludzkich bezwstydne Państwo Polskie jak istnieje proceder Hitlera takie państwo nie powinno istnieć jak istnieje proceder Hitlera

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium