Na obchodach z okazji Dni Dubiecka pojawiły się tłumy, wszystko to za sprawą gwiazdy wieczoru zespołu Baciary z Podhala. Chociaż początkowo występ zaplanowany był na g. 22, a odbył się ostatecznie o g. 17, nie zabrakło widzów, wręcz przeciwnie. Organizatorzy od dawna nie widzieli takich tłumów w Dubiecku. Wpływ na to miała też pogoda, która przez cały dzień dopisała, chociaż żar lał się z nieba nie było to przeszkodą do dobrej zabawy. Oprócz kapeli z Podhala, czas urozmaicały przeróżne atrakcje.
Przybyłych gości o g. 14 powitał wójt Wiesław Bembenek, następnie pokaz swoich umiejętności zaprezentowała Orkiestra Dęta z Dubiecka. Przygotowany był program artystyczny: dzieciaki przedstawiły bajkę Urodzinowe życzenie, najmłodsi wzięli udział w grach i zabawach, a trochę starsze dzieci pochwaliły się swoją wiedzą o gminie Dubiecko w zaaranżowanym konkursie.[paywall]
W pokazie zespołu Rewia Viva Miraż każdy mógł znaleźć coś dla siebie, ich repertuar zaczynał się od biesiady lwowskiej poprzez pokazy iluzji na cygańskich tańcach skończywszy.
Gwiazda wieczoru z lekkim opóźnieniem zaczęła swój koncert, jednak widzom to nie przeszkadzało, przez ponad godzinę zespół raczył widownię swoimi największymi przebojami, odśpiewali kilka bisów. Po reakcjach publiczności widać, że był to udany wybór zespołu.
Po Baciarach wystąpił klub Garnizonowy z Przemyśla z piosenkami country, biesiadnymi i lwowskimi. Nie mogło zabraknąć pokazów tanecznych młodzieży z GOK-u w Dubiecku, pokazali się w tańcach country, hinduskich i hiphopowych. Widać było wielkie zaangażowanie tańczących. Pomimo odmiennej tematyki spisali się bardzo dobrze w każdym układzie.
Swoją wiedzą wykazali się też dorośli mieszkańcy gminy, którzy już zaprawieni procentami, często oryginalnie odpowiadali na pytania związane z historią gminy.
Impreza zakończyła się zabawą taneczną.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze