Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 344/2016, Piątek 9 grudnia 2016 r., Wiesławy i Leokadii
Opublikowano
Przemyśl, Jarosław
Prokuratura: Poseł Golba nie potrącił autem syna wójta
Zdaniem prokuratury, poseł Mieczysław Golba nie potrącił samochodem syna wójta gminy Wiązownica. Prokuratura Rejonowa w Przemyślu postawiła natomiast zarzuty obu młodym mężczyznom: Adrianowi i Radosławowi R. Drugi z nich jest radnym pow. jarosławskiego.
fot. Paweł Bugira
Poseł Golba ma ostatnio dobrą passę. Niedawno wygrał proces o ochronę dóbr osobistych z wójtem gm. Wiązownica, teraz prokuratura podzieliła jego wersję wydarzeń odnośnie incydentu w Szówsku.
Sprawa jest dalszym ciągiem wydarzeń, które rozegrały się w Szówsku w nocy z 28 na 29 listopada 2014 r. Właśnie rozpoczynała się cisza wyborcza i synowie wójta Wiązownicy udali się do tej miejscowości poinformowani, że ktoś zdziera plakaty z podobizną ich ojca. Chwilę później na miejscu pojawił się także poseł Mieczysław Golba, który, jak twierdzą bracia R.,  samochodem potrącił Adriana. Poseł natomiast utrzymuje, że młody mężczyzna sam podbiegł do jego auta, kopnął je, a potem przewrócił się i symulował potrącenie.
Kilka dni później Radosław R. zwołał konferencję prasową, na której starał się wykazać winę M. Golby. Pokazywał nagrania i dokumenty. (...)
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
24 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
czerupa 31.183.226.249 21.07.2015

Hahahahahahahahahahaha...
No, to przecież jasne, że "syn wójta potrącił auto" a nie auto jego!
Kwadratowe jak berety!
To tylko w Przemyślu możliwe.

user
gosc 31.128.8.31 20:08:22 21-07-2015

powita Jarosławski Gmina Wiązownica.

user
czerupa 31.183.226.249 21:08:18 21-07-2015

Nie ważne kto kogo 'powita' - ja komentowałem decyzję zapadłą w Przemyślu.

user
żal.pl 185.25.120.246 21.07.2015

szkoda tej farsy komentować - jedni warci drugiego, p.Golba.panowie R. i ich śmieszna w całym powiecie gmina-żal.pl

user
kinga 194.41.12.3 21.07.2015

Adrian R. wystarczy jak przedstawi zdjęcie złamanej reki  in nogi i ma posła na widelcu.

user
Janek 194.41.12.3 21.07.2015
Lepiej niech pokarze wstrząs mózgu bo ponoć z głową było coś nie tak
user
xxxT1 194.41.12.3 21.07.2015
a Radosław R. co ma pokazać ?
user
adam 194.41.12.3 21.07.2015
kto kombinuje by zdobyć władzę za wszelką cenę tak to się kończy, Skoro tak dużo wójt Ryznar robił dla gminy to nagle przed ciszą wyborczą bał się o jakiś jeden plakat i wysłał synów na patrol. On to miał wygrać w cuglach widocznie nie był pewny potrzebował sensacji więc ją ma.
user
Jan 194.41.12.3 21.07.2015
ale wybory wygrał nie ważne jakim sposobem
user
Jagoda 194.41.12.3 21.07.2015

Co Radosław R.  ma pokazać, może  wystąpi o uchylenie immunitetu posłowi Golbie jak na konferencji prasowej bo ma poważne dowody, stosowne nagrania  na Golbę,  ale ponoć przed Prokuratorem nie chciał pokazać . To nich zrobi kolejną konferencję ponoć ma akty oskarżenia, czy wyroki sądowe skazujące posła Golbę. JAK MAM TO POKAZUJĘ I PO GOŚCIU.

user
XXXT1 194.41.12.3 21.07.2015
ludzie zobaczyli jaka to rodzina prawie 3000 mieszkańców już wójtowi w ostatnich wyborach nie zaufało ale teraz????
user
Karol 194.41.12.3 21.07.2015

Czy koś wie co z "ośmioma zarzutami które postawiła Lubelska Prokuratura wójtowi podjarosławskiej Wiązownicy. Marian R. podejrzewany jest o oszustwo oraz przekroczenie uprawnień i niedopełnienie obowiązków w celu osiągnięcia korzyści majątkowych"  Pytam dlatego, że nastała dziwna cisza w tej sprawie???? trwają prace czy pozamiatane??

user
WB 83.18.52.190 10:20:06 22-07-2015
śledztwo jeszcze trwa, bo jest tam mnóstwo wątków
user
tick 81.96.80.201 21.07.2015

co za jakiś golba? Przecież przeminie razem z latem. Kto to jest?

user
mieszkaniec wiązownicy 194.41.12.3 21.07.2015
jaka cisza ponoć ok 100 mieszkańców gminy Wiązownica dostała powiadomienia o prawach świadka z Lublina tzn że chyba będzie ciepło/??
user
MAX 194.41.12.3 21.07.2015
etam golba tu mamy trzech muszkieterów idą jak burza
user
JAN 194.41.12.3 21.07.2015
trzech muszkieterów ale  JAJA  JAK    BALONY
user
kAROL 194.41.12.3 22.07.2015

Radosław R.  z zarzutami karnymi a co z mandatem radnego ???

user
thru 95.117.43.67 22.07.2015

Regionalny Ukrainożerca nr.2 zaraz po Zapałowskim. Nosił wilk razy kilka;)

user
WB 83.18.52.190 22.07.2015

Nawet interwencje ojczulka nie pomogły. Szpital nie chciał wystawić Adrianowi fałszywego zaświadczenia lekarskiego, więc sprawa się rypła.

Jest jeszcze sprawa zastraszania podczas kampanii wyborczej.

Konkretnie chodzi o wizyty w kominiarkach o czwartej nad ranem u sympatyków kontrkandydatów do urzędu wójta.

Jeżeli pewien mieszkaniec Szówska będzie zeznawał,  może dojść kilka latek do odsiedzenia

user
Gość 31.128.8.31 11:10:57 22-07-2015

możesz coś więcej napisać o tych kominiarkach ?? :)

user
mna 194.41.12.3 22.07.2015

czy za tymi kominiarkami byli może synowie słynnego wójta z Wiązownicy ??? ,   jeśli tak to dawno Prokuratura winna o tym wiedzieć.

user
aa 194.41.12.3 22.07.2015

może ktoś inny też działa nocą w kominiarkach co to było ciekawy temat ?

user
Turysta 178.42.82.123 22.10.2015

Jaja jak berety ! tego jeszcze nie czytałem.  Dawno to było ?   Pierwszy raz słyszę. Chłop potrącił samochód, czy odwrotnie ? Kiedyś była pomroczność jasna - to dalej trwa ?   Kuźwa nie wytrzymam !   Ale demokrację mamy, cholera.  Fe....

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium