Murale znajdują się na kamienicy przy ul. Serbańskiej 7, czyli siedzibie Muzeum Historii Miasta.
Pierwszy mural powstał na południowej ścianie kamienicy. Jest to najstarszy znany widok Przemyśla z przełomu XVI/XVII wieku, pochodzący z dzieła Civitates Orbis Terrarum Georga Brauna i Fransa Hogenberga, wydanego w latach 1617-1618 w Kolonii. Powstał dzięki współpracy społecznika Pawła Szynala i Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.czy w "życiu" jest jakiś moderator? czemu nie sczyścisz tego dałna???
Oni czyszczą tylko niepoprawnych politycznie i myślących samodzielnie.
Bardzo ładny mural, takie inicjatywy wpływają na wzrost atrakcyjności turystycznej miasta.
Tym razem bez logo firmy która zburzyła piękna drewniana wille przy Matejki 3, a w jej miejsce wybudowała betonowy blok? Na poprzednim muralu tak pięknie to wygląda. Na samym szczycie ogromne logo firmy, gdzie konserwator, gdzie prezydent, gdzie park kulturowy, wstyd...
to nie "dałn" tylko robot spamuje, to tylko pokazuje jak źle jest napisany kod tej strony
czy w "życiu" jest jakiś moderator? czemu nie sczyścisz tego dałna???
Oni czyszczą tylko niepoprawnych politycznie i myślących samodzielnie.
Bardzo ładny mural, takie inicjatywy wpływają na wzrost atrakcyjności turystycznej miasta.