Życie Podkarpackie nr 22/2020 Życie Podkarpackie nr 22/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 158/2020, Sobota 6 czerwca 2020 r., Pauliny i Laury
Opublikowano
Region
Pięć osób ucierpiało w dwóch wypadkach. 6 pojazdów uszkodzonych
Do wypadków doszło 13 bm. Zarówno w Stobiernej, jak i w Rzeszowie przy ulicy Kwiatkowskiego doszło do zdarzeń z udziałem 3 pojazdów.
Wypadek w Stobiernej.
fot. KMP Rzeszów
Wypadek w Stobiernej.

Ok. godz. 14 w Stobiernej kierujący mazdą 58-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał nagle na przeciwny pas ruch, czym doprowadził do zderzenia z  audi. Audi zjechało na przeciwny pas, gdzie zderzyło się z jadącym za mazdą fordem. Kierowca forda stracił panowanie nad autem i dachowała w rowie. Ucierpiały 4 osoby – kierowcy audi i forda, a także dwoje pasażerów tego drugiego. Karetkami przewieziono ich do szpitali. Droga Rzeszów – Lublin przez kilka godzin była zablokowana.

Wypadek w Stobiernej.
fot. KMP Rzeszów
Wypadek w Stobiernej.
W tym samym czasie w Rzeszowie przy Kwiatkowskiego kierujący volkswagenem passatem, zmierzający w kierunku Budziwojskiej, wyprzedzając renaulta, zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem. Volkswagen uderzył w renaulta, który wjechał do rowu. Kierowca volkswagena zbiegł z miejsca wypadku. Policjanci kilkaset metrów dalej zdnaleźli porzucony samochód. Ustalili, że volkswagenem passatem jechał 31-latek z gminy Tyczyn. Ucierpiała kierująca renault, przewieziono ją do szpitala. 
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 22/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium