Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Przeworsk
W parku coś dla miłośników książek i filmów
Letnie czytanie w zielonym sercu miasta? Czemu nie? Do spędzenia czasu z książką w parku zachęca Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo Parkowy oraz Miejska Biblioteka Publiczna. W przyszły weekend miłośnicy kina obejrzą również pierwszy film na świeżym powietrzu.
Internauci zdecydowali, że podczas kina letniego chcą obejrzeć Blue Ruin.

Organizatorzy wakacyjnego czytania zachęcają do odpoczynku w parku z książką w ręku. Chętni mogą przynosić koce czy leżaki, aby w indywidualny i wygodny sposób móc się zaczytać. Dodatkowo, 19 lipca o g. 15:00 odbędzie się I letnie czytanie dla dzieci. W tym dniu najmłodsi będą mogli uczestniczyć w warsztatach plastycznych, podczas których wykonają zakładki. Będzie również możliwość wypożyczania książek oraz audiobooków. W programie przewidziane jest też wspólne czytanie ulubionej bajki. Patronat nad akcją sprawuje Fundacja Książąt Lubomirskich.

W piątek, 17 lipca wystartuje kino letnie. Internauci wybrali film, który chcieliby obejrzeć. O g. 21:00 zostanie wyświetlony Blue Ruin. Natomiast w sobotę wyemitowane będą etiudy filmowe studentów Szkoły Filmowej w Łodzi.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium