Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 341/2016, Wtorek 6 grudnia 2016 r., Mikołaja i Emiliana
Opublikowano
Przemyśl
Prokuratura umorzyła sprawę ukraińskich studentów
– Prokuratorzy nie zdają sobie nawet sprawy z tego, co zrobili – uważa były europoseł dr Andrzej Zapałowski. To odpowiedź na umorzenie przez Prokuraturę Rejonową w Przemyślu dochodzenia w sprawie zachowania ukraińskich studentów Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, którzy w październiku 2014 r. fotografowali się z czerwono-czarną flagą z tryzubem symbolizującymi Ukraińską Powstańczą Armię w podziemiach galerii „Sanowa”.
Od tego zdjęcia w podziemiach galerii „Sanowa” wszystko się zaczęło.
Przypomnijmy: do wydarzenia doszło w rocznicę powstania UPA, 14 października ub.r. Późnym wieczorem 7-osobowa grupa studentów PWSW w Przemyślu pozowała do zdjęcia w podziemiach galerii „Sanowa” z czerwono-czarną flagą OUN-UPA, przy czym część z nich wykonywała gesty wyprostowanymi rękoma, gesty członków UPA. Zdjęcia zamieścili w Internecie. Natychmiast za swoje postępowanie przeprosili.
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
12 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
BOBEK 83.31.126.65 13.07.2015

JEBAĆ UKRAIŃCÓW  JEBAĆ BANDERE !!!! PANOSZĄ SIĘ NA PODKARPACIU JAK U SIEBIE  KABANY JEBANE BRUDASY !!!!

user
o.g 195.116.41.18 14.07.2015

JEBAĆ BANDERE 

user
Polak 82.4.136.233 14.07.2015

Ciekawa postawa Prokuratury ktora działa na rzecz zatuszowania sprawy dajc jednocześnie zielone swiatlo by antypolskie zachowania zdarzały sie cześciej. Ciekawe czy to nie jakieś pokolenie UPA, jakis śmieć podszywający sie pod prokuratora z Polski wydał to postanowienie o umorzeniu nie znajdując ...nic nagannego. 

user
Michal 82.4.136.233 14.07.2015
Skurwielu tzw obrońco prawa polskiego, won do swoich z UPA, prokurator? Swołocz ukraińska sie panoszy w Polsce a ty ich bronisz Skyrwysynu.
user
Zib 81.171.52.164 14.07.2015
To hej jebany Prokurator - prowokator antypolski
user
Juz 81.171.52.164 14.07.2015
A gdyby tak zorganizować tajny oddział młodych obrońców Polski, opublikujmy nazwisko tego faszysty prokuratora a może ktos sie znajdzie kto go nauczy ze jest jednak Polakiem
user
bombal 83.31.38.135 14.07.2015

Połowa komentarzy zamieszczonych tutaj kwalifikuje się do działań prokuratorskich. Ludzie używajcie mózgu gdy coś piszecie w necie, bo możecie mieć spore nieprzyjemności. Można kogoś nie lubieć, z kimś się nie zgadzać, ale trzeba to napisać tak, żeby nie groziły za to pragrafy. 

user
Wolna Polska 31.183.224.155 14.07.2015
Jezeli Pan Prokurator nic w tym nie widzi to ze by sie kurwa nie zdziwili ze my niby chuliganie ktory chcą dobra dla swojego kraju "moze to inaczej widzimy niz normalni ludzie"  bo widza ze tu oprócz złodziejstwa i kurwa tej tęczy pedałów to nic sie nie dzieje !! to sobie sami poradzimy tylko ze byście sie zastanawiali nad naszymi później wyrokami jak juz wyczyścimy ta bandę huja którzy uważają za bohatera ta męska dziwkę bo tym własnie byl bandera i jaki naród tacy bohaterowie !!!  
Admin
Admin 83.3.89.229 15.07.2015

Ostatnio była akcja, że na lwowskiej pod Tesco przyjechał facet a na samochodzie były poprzyklejane  znaczki dot. banderowców razem z flagą. Po zgłoszeniu to na policję (oczywiście ona nic nie zrobiła) kierowca troszkę zdarł naklejki ale ani pouczenia ani nic. A my Polacy spróbujcie na Ukrainie powiedzieć słowo, że jesteś z Polski od razu by nóż w plecy wbili. Przez pewien czas jeździłam do nich i wiem co potrafią zrobić i jak nas traktować. Zabierają nam nawet tam kościoły, jesteśmy prześladowani na UA a kobiety - Polki traktowane są jak darmowe prostytutki, które są zastraszane. Polka sama nie może się przejść przez ulicę bo jest dla większości smieciem.
Gonić to z Polski!

user
mk 91.193.208.124 24.07.2015

Prokurator  z Przemyśla, nie jest nie do ruszenia. Nad nim wladzę sprawuje /bynajmniej powinien / prokurator wojewódzki  , a nad nim  prokurator generalny. Tylko , że  jeszcze przez trzy /3/ miesiące rządów  tej przeklętej koalicji liberalno  - masońskiej  , nic  się nie da zrobić . W związku  z tym   ,należy  PO i tzw. Ludowców , czyli PSL  wyeliminować  w jesiennych wyborach ; najlepiej raz  na zawsze. Czyli  frekwencja   w jesiennych wyborach  jak najbardziej wskazana.

user
alek 94.40.44.230 19.10.2015

cwaniaczki walczcie na ukrainie wschodniej ale tam pękacie, ruskie wzięli wam krym tak jak chcieli, ale tacy byli banderowcy; potrafili tylko małe dzieci zabijać- więc ta flaga to potwarz dla was tchórze

user