Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 117/2018, Piątek 27 kwietnia 2018 r., Zyty i Teofila
Opublikowano
Przemyśl
Jedna klientka sklepu okradła drugą w czasie zakupów
Sklepowa złodziejka, której ofiarą padła inna klientka jednego z przemyskich sklepów obuwniczych, została namierzona przez policję kilkanaście minut po całym zajściu. Część skradzionych z torebki pieniędzy zdążyła już wydać.
fot. ze zbiorów własnych
Kobieta wykorzystała nieuwagę jednej z klientek sklepu z asortymentem obuwniczym i niepostrzeżenie opróżniła jej z torebkę.

Cała historia wydarzyła się w środę, 8 lipca, w okolicy południa. 41-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego wykorzystała nieuwagę jednej z klientek sklepu z asortymentem obuwniczym i niepostrzeżenie opróżniła jej z torebkę, zabierając: pieniądze, dokumenty i telefon, a więc rzeczy o łącznej wartości ponad 3 tys. 200 zł. Zaalarmowani o kradzieży policjanci nie potrzebowali dużo czasu, by namierzyć sprawczynię zamieszania. Kilkanaście minut później zapukali do drzwi jej mieszkania i odzyskali zawartość torebki 38-letniej przemyślanki, niestety uszczuploną już o pewną sumę, którą sprawczyni kradzieży zdążyła niestety wydać. Kobieta przyznała się do kradzieży. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium