Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Region, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Lubaczów, Radymno, Dynów
Jest praca w Wielkiej Brytanii. Urząd pracy szuka chętnych
Mieszkańcy całego Podkarpacia, poszukujący zatrudnienia zagranicą, mogą wziąć udział w rekrutacji, którą – na wniosek zagranicznego pracodawcy – prowadzi Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Spotkanie dla zainteresowanych odbędzie się w czwartek, 9 lipca.
fot. ze zbiorów własnych
Brytyjski pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego, mile widziane będzie też doświadczenie na stanowisku pracownika magazynu.

– Mieszkańcy Podkarpacia, cieszą się estymą brytyjskich przedsiębiorców, a ich praca spotyka się z ich pozytywnymi opiniami.  Istotne jest, by mogli wyjechać do pracy zagranicą i wrócić z niej bezpiecznie, ale także być godziwie wynagradzani. Od długiego czasu współpracujemy z brytyjską agencją pracy tymczasowej, która gwarantuje te dwie kwestie – zapewnia Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Rzeszowski WUP prowadzi rekrutację w ramach usług EURES. Ofertę pracodawcy kieruje do wszystkich mieszkańców Podkarpacia, w tym mieszkańców powiatu: przemyskiego, jarosławskiego, przeworskiego, lubaczowskiego.

Brytyjska firma poszukuje chętnych do pracy w magazynie, w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe i w nocy. Średnia stawka godzinowa to około £7 – 8. Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień
w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są m.in. produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego, mile widziane będzie też doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby z Podkarpacia, zainteresowane ofertą, mogą wysłać swoje CV w języku angielskim lub polskim na adres e-mailowy doradcy EURES, Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl. Spotkanie informacyjne zaplanowano na 9 lipca br. (szczegóły zainteresowanym osobom zostaną podane telefonicznie). Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 17 850 92 23 lub bezpośrednio w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie przy ul. Lisa Kuli 20.

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium