Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 115/2018, Środa 25 kwietnia 2018 r., Marka i Jarosława
Opublikowano
Przemyśl
Przywitali wakacje aktywnie i wesoło w Galerii Sanowa
Sportowe zmagania, porady lifestylowe, pokazy tańca, warsztaty kreatywne, a na deser nastrojowy koncert – tak było 28 czerwca w Galerii Sanowa.
fot. Aleksandra Nowotyńska

Panie tego dnia były szczególnie zadowolone z wizyty w galerii, otoczono je wszechstronną troską. Bo to one głównie, choć panowie również, korzystały z wyczerpujących porad wizerunkowych i zdrowotnych. Dowiadywały się, na czym polega profesjonalny brafitting, jak unikać wpadek stylistycznych, jakie fryzury są na topie i co jeść, by żyć zdrowo. Panie śmiało korzystały z konsultacji dietetycznych, zabiegów SPA czy zdobienia paznokci. Znana stylistka gwiazd – Olga Zięba – odkrywała tajniki modnego makijażu, prezentując (...)

Sportowe rozgrywki

Tuż u progu Galerii Sanowej, specjalnie w ramach akcji „Witamy lato!”, wyrosło miasteczko sportowe. Atrakcji nie tylko dla najmłodszych nie brakowało. Podczas gdy mamy oddawały się w ręce specjalistów od wizerunku, tatusiowie i ich pociechy szaleli na boiskach. Były i gry zespołowe – na boiskach do kosza, siatkówki, piłki nożnej, nawet ulubione przez dzieciaki piłkarzyki. W duetach grano w minitenisa stołowego, badmintona i wielkie kręgle. Przez cały dzień trenerzy Mobilnej Akademii Sportu instruowali zainteresowanych, jak prawidłowo wykonywać wybrane ćwiczenia, i animowali dzieci do wspólnej zabawy. Po zdrowej dawce wysiłku fizycznego dzieci brały udział w różnorodnych warsztatach kreatywnych. Mali projektanci tworzyli modne ubrania, korzystając z materiałów z recyklingu, unaoczniali, jak wygląda Przemyśl z perspektywy dziecka, by w końcu tchnąć nowe życie w potłuczoną porcelanę. Wyłoniono też zwycięzcę konkursu „Zaprojektuj swoje designerskie obuwie”. Zakupy ze stylistką Olga Ziębą o wartości 700 zł wygrała Jolanta Kołodziejczak. Galerię odwiedziło tego dnia kilkanaście tysięcy osób.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium