Życie Podkarpackie nr 42/2017 Życie Podkarpackie nr 42/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 294/2017, Sobota 21 października 2017 r., Urszuli i Hilarego
Opublikowano
Region
Ostatnie miejsca dla liderów Szlachetnej Paczki!
Lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać i mieć realny wpływ na zmianę świata na lepsze? To ostatni moment, by dołączyć do drużyny SZLACHETNEJ PACZKI. Ruszyła rekrutacja uzupełniająca do projektu.
fot. Aleksandra Nowotyńska
Przemyska ekipa Szlachetnej Paczki 2014.
W tym roku Paczka chce zrekrutować 740 liderów – w tylu rejonach powstaną drużyny wolontariuszy, które dotrą do potrzebujących rodzin. Obecnie trwa rekrutacja uzupełniająca – liderzy są potrzebni jeszcze w ponad 200 miejscowościach. Tylko tam, gdzie teraz znajdzie się lider, w grudniu Paczka dotrze z pomocą do potrzebujących.
Lider buduje zespół wolontariuszy i razem z nim wchodzi w trudny świat biedy. Dba o powierzony mu rejon oraz integrację swojej drużyny. Współpracuje z instytucjami publicznymi, organizuje szkolenia, zapewnia zaplecze logistyczne akcji oraz organizuje Finał projektu.

Liderów poszukiwani sią szczególnie w Przemyślu, Krośnie, Leżajsku, Myszyńcu, Ustrzykach Dolnych, Gminie Komańcza, Domaradz, w Kuryłówce i Leżajsku. 

***

W 2014 roku SZLACHETNA PACZKA zjednoczyła 2,5% Polaków – wolontariuszy, dobroczyńców, darczyńców oraz członków rodzin w potrzebie. Impuls do zmiany życia dotarł do 19 580 potrzebujących rodzin, a wartość pomocy przekroczyła 42 miliony złotych! W organizację projektu włączyli się m.in. Bronisław i Anna Komorowscy, Kamil Stoch wraz z drużyną skoczków narciarskich, Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Mariusz Wlazły i Jakub Błaszczykowski.
Aktualnie SZLACHETNA PACZKA poszukuje liderów, czyli osób, które poprowadzą rejony Paczki w swoich miejscowościach. Tylko tam, gdzie teraz znajdzie się lider, w grudniu Paczka dotrze z pomocą do potrzebujących.
Aby zostać liderem, wejdź na www.superw.pl i uzupełnij formularz zgłoszeniowy. Rekrutacja trwa do 15. czerwca.
Dołącz do grona liderów i zmieniaj świat! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Jak często wyjeżdżasz na zagraniczne urlopy?
  • Przynajmniej raz do roku
  • Częściej niż raz do roku
  • Raz na kilka lat
  • Urlop zawsze spędzam gdzieś w Polsce
  • Nigdy nie wyjeżdżam podczas urlopu
nr 42/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium