Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 173/2018, Piątek 22 czerwca 2018 r., Pauliny i Flawiusza
Opublikowano
Jarosław
Policjant posądzony o pobicie 9-letniej córki
Funkcjonariusz Powiatowej Komendy Policji w Jarosławiu pobił 9-letnią córkę pasem. Była to kara za złą ocenę ze sprawdzianu. Tak mówi dziewczynka. Potwierdza to jej matka, która w ubiegłym tygodniu zgłosiła się z dzieckiem do szpitala w Jarosławiu. Sprawą zajęły się prokuratura i Biuro Spraw Wewnętrznych Policji. Służący 15 lat w policji mężczyzna może usłyszeć nawet zarzut znęcania się nad dzieckiem.

Jarosławska prokuratura odstąpiła od postępowania ze względu na powiązania służbowe z miejscową policją. W piątek, 20 czerwca, sprawę przejęła Prokuratura Rejonowa w Przemyślu. – Wszczęto śledztwo w sprawie fizycznego i psychicznego znęcania się nad córką i żoną – informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu Marta Pętkowska.

Awantura za czwórkę ze sprawdzianu

Do zdarzenia doszło w ubiegły wtorek po południu, w podjarosławskiej miejscowości. Poobijana dziewczynka trafiła do szpitala (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
4 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
ROn OczyWistek 94.40.75.10 24.06.2015

YOUTUBE.COM - JANUSZ REICHEL - RATUNKU POLICJA

user
mk 91.193.208.124 24.06.2015

A niech się przekona  policmajster , jak to" smakuje" , kiedy się zakłada  w czasie interwencji  sprawę i zgłasza fakt   prokuraturze. To , co jeszcze kilka lat temu  było   normą / mam na myśli  przysłowiowe klapsy  na dupsko/ , teraz jest powodem   do odebrania rodzicom praw rodzicielskich. A wszystko to , dzięki tzw. przeklętej " poprawności politycznej"  zaimportowanej  ze zgniłej  ,  konającej  liberalno - masońskiej UE , zwanej inaczej Eurokołchozem .  Przecież każdy kiedyś w życiu dostał od swych rodziców  pasem po dupsku  lub otrzymał przysłowiowego klapsa. I co , nie żyje  z tego powodu? Żyje  i poznał  choćby z grubsza  system wartości . Nie mylić  klapsa  ze znęcaniem  się, bo to jest jasne  , niedopuszczalne .

W "Umowie programowej" zawartej z "Solidarnością" Andrzej Duda zadeklarował m.in., że będzie prowadził politykę zmierzającą do obniżenia wieku emerytalnego i powiązania uprawnień emerytalnych ze stażem pracy, a także zapewnienia rodzinom wychowującym dzieci dodatkowego wsparcia.

Zobowiązał się również do "przywrócenia odpowiedzialności państwa za zdrowie obywateli i reformy szkolnictwa", skutecznej walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym, w tym zwiększenia wysokości progów dochodowych uprawniających do świadczeń socjalnych, oraz do wprowadzenia sprawiedliwego systemu podatkowego.

Umowa mówi również o zapewnieniu wzrostu minimalnego wynagrodzenia do poziomu 50 proc. przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej, wycofaniu antypracowniczych zmian w Kodeksie pracy (szczególnie dot. czasu pracy i okresu rozliczeniowego), wyeliminowaniu stosowania śmieciowych umów o pracę oraz "patologicznego samozatrudnienia"Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-andrzej-duda-w-sierpniu-projekt-w-sprawie-wieku-emerytalnego,nId,1840879#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox zakłąda  w czasie interwencji
user
z 178.43.121.184 25.06.2015
Patologia w policji i w Pawłosiowie.
user
dziadek 178.43.43.240 29.06.2015

Durna matka wycofała oskarżenie. Natomiast pytanie do dyrekcji szkoły do której chodzi dziewczynka, czy nauczyciel wf-u nie widział siniaków u tej dziewczynki ? to szkoła powinna zgłosić pobicie do prokuratury i wtedy postępowanie toczy się z urzędu i niema możliwosci jego wycofania.

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium