Reklama

Powiat przeworski w strefie żółtej z dodatkowymi obostrzeniami

Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualną lista powiatów objętych dodatkowymi obostrzeniami (żółtymi i czerwonymi). Zmiany będą obowiązywać od jutra, 5 września.

Od tej pory powiat przemyski wychodzi ze strefy żółtej i znajduje się w zielonej. Obostrzenia regionalnie w związku ze wzrostem liczby zakażeń zostaną natomiast wprowadzone w powiecie przeworskim.

Dodatkowe rygory dotyczą m.in.: obowiązku noszenia maseczek, a także organizacji targów i kongresów, wydarzeń sportowych i kulturalnych, gastronomii, sanatoriów, wesel, transportu.

Szczegóły na stronach Ministerstwa Zdrowia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-09-04 11:21:04

    Tym razem  pielgrzymka do Sanktuarium w Leżańsku  31 osób z koronowirusem oraz  dodatkowo sąsiednie powiaty.Dobrze,że sezon na pielgrzymki się skończył.Dla mieszkańców naszego regionu to główne  i masowe miejsce spotkań z koronowirusem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    A. - niezalogowany 2020-09-04 11:34:01

    Leżańsk  ?  nie ma  takiej  miejscowości   JEST  LEŻAJSK

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2020-09-05 11:43:34

    Tadeuszu, gdybyś choć trochę poczytał  to byś wiedział, że w powiecie leżajskim (nie leżańskim) nowe zakażenia powstały na weselu,  a nie pielgrzymce. Tadeuszu nie pij więcej, dbaj o zdrowie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości