Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 170/2018, Wtorek 19 czerwca 2018 r., Gerwazego i Protazego
Opublikowano
Przemyśl
Powitali lato na Kmieciach [GALERIA]
Dla blisko 10-tysięcznego osiedla Kmiecie w Przemyślu dzisiejsza (20 czerwca br.) impreza pod hasłem „Rozpoczęcie lata” była pierwszą tego typu od wielu lat. Dlatego cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.
fot. Mariusz Godos
Piknik na Kmieciach zorganizowany został z myślą przede wszystkim o najmłodszych mieszkańcach tego drugiego co do wielkości osiedla w Przemyślu. I to był przysłowiowy strzał w dziesiątkę.

Pomysł na zorganizowanie tego otwartego dla wszystkich mieszkańców osiedla swoistego pikniku na wolnym powietrzu pojawił się tuż po wyborach nowych władz zarządu osiedla Kmiecie. Nowy przewodniczący Marcin Kowalski: – Od lat tutaj się nic nie działo. Poprzednie władze zarządu osiedla nie robiły nic. Chcemy to zmienić. Chcemy rozruszać to osiedle i takich imprez organizować jak najwięcej. Mamy także pomysły na inne przedsięwzięcia czy inwestycje na osiedlu.
Podczas powitania lata dla najmłodszych wszystko było za darmo. Dmuchańce, wata cukrowa, przejażdżki kucykami czy luksusowym jeepem. Oczywiście nie mogło zabraknąć malowania twarzy, zimnych napojów czy pokazów kuchni mobilnej.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium