Życie Podkarpackie nr 31/2020 Życie Podkarpackie nr 31/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 218/2020, Środa 5 sierpnia 2020 r., Marii i Stanisławy
Opublikowano
Przemyśl
Koronawirus w urzędzie miejskim. Wydział komunikacji zamknięty
Ze względu na pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 u jednego z pracowników Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Urzędu Miejskiego w Przemyślu przez dwa dni (na razie) wydział ten, mieszczący się w budynku przy ul. Wodnej 11 będzie zamknięty dla petentów.
Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg UM w Przemyślu jutro (31 lipca br.) jak i w poniedziałek (3 sierpnia br.) będzie nieczynny.
fot. Mariusz Godos
Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg UM w Przemyślu jutro (31 lipca br.) jak i w poniedziałek (3 sierpnia br.) będzie nieczynny.

Informację o chorym na COVID-19 jednym z pracowników Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Urzędu Miejskiego w Przemyślu władzom miasta przekazał Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Rzeszowie Adam Sidor. Decyzja mogła być tylko jedna: zamknięcie całego wydziału. Na razie na dwa dni. W piątek, 31 lipca br., oraz w poniedziałek, 3 sierpnia br., Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg przy ulicy Wodnej 11 będzie nieczynny.

Jak poinformowało biuro prasowe WSSE w Rzeszowie obecnie trwa dochodzenie epidemiologiczne, polegające m.in. na ustaleniu listy osób, z którymi chory mógł mieć kontakt.
0 Komentarzy
Szanowni Państwo,
wokół tematu koronawirusa pojawia się wiele plotek. Do nas również docierają różne informacje, które staramy się weryfikować i potwierdzić oficjalnie albo nieoficjalnie, ale z niemal 100-procentową pewnością. Nie jest to niestety łatwe i zależne od nas. Natomiast nie będziemy pisać tekstów opartych na „ktoś coś powiedział”, bo to jedynie rodzi niepotrzebny chaos i panikę. A teraz potrzebne są spokój i przestrzeganie zasad. Niczego nie ukrywamy i o wszystkim będziemy RZETELNIE informować!
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy pod artykułami, mimo to prosimy serdecznie o powstrzymanie się od powielania w nich pogłosek. Bądźmy odpowiedzialni! Prosimy naszych Czytelników również o to, by polegali jedynie na ZWERYFIKOWANYCH informacjach.
Redakcja
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 31/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium