Życie Podkarpackie nr 31/2020 Życie Podkarpackie nr 31/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 218/2020, Środa 5 sierpnia 2020 r., Marii i Stanisławy
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Region
Gdzie obejrzysz najlepsze filmy i seriale?
Platform streamingowych i innych stron, na których obejrzycie filmy i seriale narobiło się jak grzybów po deszczu. Nie wszystkie jednak są warte naszej uwagi. Są jednak i takie, które są niezwykle popularne i chętnie wybierane. Jedne są legalne, a innych lepiej unikać, bo nie działają w pełni zgodnie z prawem. Postanowiliśmy dzisiaj przedstawić kilka naszych ulubionych stron, gdzie obejrzyjcie mnóstwo filmów i seriali - od horrorów, przez komedie, aż po filmy akcji. Korzystacie z którychś z nich?

Gwiazda wieczoru - Netflix

Chyba każdy zna tę platformę i przynajmniej większość z was nie przeszła obok niej obojętnie. Odkąd tylko pojawiła się w Polsce i nieustannie rozszerza swoją bazę filmów i seriali - to jedna z najczęściej wybieranych platform streamingowych. Znajdziecie tutaj nie tylko kinowe hity, wciągające seriale, ale również stare, kultowe, polskie filmy, które są niedostępne nigdzie indziej. Co miesiąc baza się powiększa, dając coraz więcej radości kinowym miłośnikom. W dodatku, co warto podkreślić, dobry stosunek jakości do ceny. I jak można się spodziewać - będzie tylko lepiej.


Drugi najlepszy - CDA

Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z Premium, jakie oferuje ta platforma z filmami i serialami. Znajdziecie tam również wiele krótszych filmików, często śmiesznych i dramatycznych. Ale nie oszukujmy się - większość wchodzi tam po to, aby obejrzeć sobie ulubiony serial, który jest dostępny tylko tam, albo aby spędzić filmowy wieczór. "Filmy CDA" to coraz bardziej popularna w Internecie fraza. Nic dziwnego. Wydaje nam się, że to nie koniec rozwoju strony.


Dobre, bo polskie - Player i Ipla

Dlaczego razem? Bo proponują podobne rozwiązania. Player, z ramienia TVN oraz Ipla, która związana jest z Polsatem. Coraz więcej filmów - często kinowych klasyków, niedługo po premierze, trafia tam, aby można było sobie je obejrzeć za drobną opłatą. To naprawdę niewielkie kwoty, które warto zapłacić za komfort oglądania hitów w zaciszu własnego domu, bez konieczności słuchania chrupania popcornem.


Ostatni, ale nie mniej ważny - HBO GO

Platforma równie popularna co Netflix, druga najchętniej wybierana. Ma w swojej ofercie wiele filmów i seriali, które nie są dostępne nigdzie indziej. Często zaskakuje swoich fanów doborem oferty, ale zdecydowanie nikt się nie zanudzi, bo jest tam wiele różnorakich produkcji. Jeśli chcecie spróbować - nie krępujcie się. Wydaje nam się, że nie pożałujecie tej decyzji. I ponownie - doskonały stosunek jakości do ceny!
A wy? Z jakich platform streamingowych jeszcze korzystacie? Które lubicie najbardziej?
nr 31/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium