Życie Podkarpackie nr 30/2020 Życie Podkarpackie nr 30/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 216/2020, Poniedziałek 3 sierpnia 2020 r., Lidii i Augusta
Opublikowano
Jarosław
Terytorialsi zorganizowali punkt Test&GO
Na prośbę dyrektora Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie Adama Sidora, żołnierze 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej przez dwa dni (10 i 11 lipca br.) prowadzili w Jarosławiu mobilny punkt poboru wymazów metodą „drive-thru”, czyli bez wysiadania z samochodu.
Żołnierze 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej przez dwa dni (10 i 11 lipca br.) prowadzili w Jarosławiu mobilny punkt poboru wymazów metodą „drive-thru”, czyli bez wysiadania z samochodu
fot. 3. Brygada Obrony Terytorialnej
Żołnierze 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej przez dwa dni (10 i 11 lipca br.) prowadzili w Jarosławiu mobilny punkt poboru wymazów metodą „drive-thru”, czyli bez wysiadania z samochodu

Wymazy wykonywane były pracownikom i personelowi Zakładów Mięsnych „Sokołów” w Jarosławiu. Próbki do badań genetycznych na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 pobierane były bezpłatnie przez żołnierzy 3 PBOT oraz pracowników służb sanitarnych. Łącznie pobrano prawie 200 próbek (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
0 Komentarzy
Szanowni Państwo,
wokół tematu koronawirusa pojawia się wiele plotek. Do nas również docierają różne informacje, które staramy się weryfikować i potwierdzić oficjalnie albo nieoficjalnie, ale z niemal 100-procentową pewnością. Nie jest to niestety łatwe i zależne od nas. Natomiast nie będziemy pisać tekstów opartych na „ktoś coś powiedział”, bo to jedynie rodzi niepotrzebny chaos i panikę. A teraz potrzebne są spokój i przestrzeganie zasad. Niczego nie ukrywamy i o wszystkim będziemy RZETELNIE informować!
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy pod artykułami, mimo to prosimy serdecznie o powstrzymanie się od powielania w nich pogłosek. Bądźmy odpowiedzialni! Prosimy naszych Czytelników również o to, by polegali jedynie na ZWERYFIKOWANYCH informacjach.
Redakcja
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 30/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium