Życie Podkarpackie nr 31/2020 Życie Podkarpackie nr 31/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 218/2020, Środa 5 sierpnia 2020 r., Marii i Stanisławy
Opublikowano
Jarosław, Przemyśl
46 zakażeń COVID-19. Wszystkie z powiatu jarosławskiego
Wirus w powiecie jarosławskim nie odpuszcza. Wszystkie odnotowne dziś, 12 lipca, przypadki zakażeń pochodzą z tego regionu.
46 zakażeń COVID-19. Wszystkie z powiatu jarosławskiego
fot. Paweł Bugira

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś, że kolejne 8 osób wyzdrowiało. Są to: 4 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 3 osoby z Rzeszowa oraz mieszkaniec Przemyśla.

Nowych 46 potwierdzonych przypadków zakażenia to mieszkańcy powiatu jarosławskiego (2 osoby hospitalizowane, pozostałe w izolacji).

Do tej pory na Podkarpaciu przebadano ogółem  45 012 prób. Obecnie pod nadzorem pozostaje 19 osób, 2580 poddane jest kwarantannie, 277 w izolacji. Z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest  96 osób.   

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 896 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 468 osób  wyzdrowiało, 55 zmarło.  

0 Komentarzy
Szanowni Państwo,
wokół tematu koronawirusa pojawia się wiele plotek. Do nas również docierają różne informacje, które staramy się weryfikować i potwierdzić oficjalnie albo nieoficjalnie, ale z niemal 100-procentową pewnością. Nie jest to niestety łatwe i zależne od nas. Natomiast nie będziemy pisać tekstów opartych na „ktoś coś powiedział”, bo to jedynie rodzi niepotrzebny chaos i panikę. A teraz potrzebne są spokój i przestrzeganie zasad. Niczego nie ukrywamy i o wszystkim będziemy RZETELNIE informować!
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy pod artykułami, mimo to prosimy serdecznie o powstrzymanie się od powielania w nich pogłosek. Bądźmy odpowiedzialni! Prosimy naszych Czytelników również o to, by polegali jedynie na ZWERYFIKOWANYCH informacjach.
Redakcja
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 31/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium