Życie Podkarpackie nr 30/2020 Życie Podkarpackie nr 30/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 216/2020, Poniedziałek 3 sierpnia 2020 r., Lidii i Augusta
Opublikowano
Jarosław, Przemyśl, Przeworsk, Region
27 nowych zakażeń koronawirusem, 1 osoba zmarła
Na 27 przypadków aż 26 dotyczy subregionu przemyskiego.
27 nowych zakażeń koronawirusem, 1 osoba zmarła
fot. pixabay.com

Nowi zarażeni to:

  • 10 osób z powiatu jarosławskiego, w tym trzy kobiety i siedmiu mężczyzn (wszyscy w izolacji);
  • 10 osób z powiatu przeworskiego, w tym sześć kobiet i czterech mężczyzn (hospitalizacja i izolacje);
  • 4 osoby z Przemyśla, w tym dwie kobiety i dwóch mężczyzn (hospitalizacja i izolacje);
  • 2 osoby z powiatu przemyskiego – kobieta i mężczyzna (izolacje);
  • kobieta z powiatu mieleckiego (izolacja).

Wczoraj zmarł w Centrum Medycznym w Łańcucie zmarł starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego.

Wyzdrowiał natomiast mieszkaniec powiatu stalowowolskiego.

 

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 14 osób, 2022 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 205 osób. Z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 92 osoby.  

Do tej pory badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 761 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 413 osób  wyzdrowiało. Odnotowano 52 zgony.

18 Komentarzy
Szanowni Państwo,
wokół tematu koronawirusa pojawia się wiele plotek. Do nas również docierają różne informacje, które staramy się weryfikować i potwierdzić oficjalnie albo nieoficjalnie, ale z niemal 100-procentową pewnością. Nie jest to niestety łatwe i zależne od nas. Natomiast nie będziemy pisać tekstów opartych na „ktoś coś powiedział”, bo to jedynie rodzi niepotrzebny chaos i panikę. A teraz potrzebne są spokój i przestrzeganie zasad. Niczego nie ukrywamy i o wszystkim będziemy RZETELNIE informować!
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy pod artykułami, mimo to prosimy serdecznie o powstrzymanie się od powielania w nich pogłosek. Bądźmy odpowiedzialni! Prosimy naszych Czytelników również o to, by polegali jedynie na ZWERYFIKOWANYCH informacjach.
Redakcja
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Gosc 95.49.211.191 05.07.2020

Nic nie piszecie o ogniskach  w PRZEMYŚLU  czy to z Lidla czy urzędu kontroli  a może coś nowego ,powielacie tylko komunikaty z innych stron o ilości zakażonych 

user
Tadeusz 79.191.89.25 05.07.2020

Mam takie wrażenie że to lawinowy wzrost zachorowań w naszym  subregionie mimo gumkowania .


Jak myslicie co jest przyczyną?

user
Nos 95.49.211.191 13:00:39 05-07-2020

Boją się że podkarpackie nie będzie  tak liczne przy urnach wyborczych .

user
Radical News 94.40.75.201 22:24:17 05-07-2020

Wy ludzie sprawiacie, że chorujemy, a potem zjadacie nasze choroby !!!


KORONAWIRUS W RZEŹNI CZY PRODUKOWANE TAM MIĘSO JEST BEZPIECZNE? - MONEY.PL


YOUTUBE.COM - WUHAN MARKET CHINY KOLEBKA KORONAWIRUSA


CZY ISTNIEJE SZANASA NA URATOWANIE ZIEMI PRZED BEZWZGLĘDNĄ DRAPIEŻNICZĄ DZIAŁALNOŚCIĄ LUDZI? - NAUTILUS.PL

user
Gość 46.174.214.4 05.07.2020

Nie przejmujcie ludzie tymi liczbami! Wczoraj premier na wiecu ogłosił koniec pandemii ! Wszyscy po 60 udajcie się do urn i zagłosujcie ! 

user
Nos 95.49.211.191 13:02:18 05-07-2020
Byle cel został osiągnięty bezwzgledu   na skutek 
user
Klara 83.5.183.113 10:22:05 06-07-2020

seniorzy ...  tylko proszę się nie pchać do  urn... starczy  dla wszystkich.Gorzej z miejscami na cmentarzu.

user
Bolek 5.173.58.17 11:00:44 06-07-2020

Klara 83.5.183.113 - przestań się onanizować bo zanikną ci całkowicie szare komórki i zaczniesz szczekać na sąsiadów

user
Gość 95.49.211.191 05.07.2020

Nawet  ksiądz w salezjanach się wystraszył że wynik może być nie pomyśli i przypomniał jak i za kim powinien głosować,,katolik,,

user
Xxz 185.239.43.5 05.07.2020

W kościołach tez niektórzy ludzie chodzą notorycznie bez masek. I to wciąż ci sami! A żaden ksiądz nie zwróci im uwagi!!! Mieszkam w dużej wsi koło Przemyśla i proboszcz nie reaguje na ludzi bez masek!! Może kuria w Przemyślu by zareagowała na łamanie prawa w kościołach i braku reakcji księży !

user
Nicka 5.184.206.109 17:18:11 05-07-2020

U nas ksiądz poważnie traktuje temat i przypomina na początku mszy św o maseczkach oraz zachęca do przyjmowanIan komunii św na rękę.  Parafia niedaleko Przemyśla.  

user
asas 83.14.10.70 11:39:47 07-07-2020

z tym się zgodzę. Na dodatek komunia do ust? 

user
bieznensem 31.183.183.227 05.07.2020

A co to jest subregion przemyski????????

user
Tadek 37.47.114.37 05.07.2020

W sklepach spożywczych  też robią zakupy bez masek albo mają je pozaciagane na brody i nikt z obsługi na to nie reaguje

user
Janek 188.114.88.157 05.07.2020

Jak macie potrzebę chodzić w kagańcach to proszę bardzo. A jak ktoś ma odwagę aby nie wykonywać glupich zaleceń to od razu znajdują sie "kapusie". Ach ludzie. Wstyd 

user
Radical News 94.40.75.201 22:44:39 05-07-2020

UWAGA NA KAPUSI I KABLARZY !!!


DONOSICIELSTWO PLAGĄ W CZASIE PANDEMII  - WGOSPODARCE.PL

user
ssss 83.14.10.70 11:40:46 07-07-2020
Słuchaj Janek ty nie siebie chronisz  mając maskę tylko innych przed swoim śmierdzącym zarażonym wydechem :( 
user
Syaszek 81.161.192.176 05.07.2020

Teraz rząd jest zajęty wyborami   później śrubę nam dokręca 

nr 30/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium