Życie Podkarpackie nr 27/2020 Życie Podkarpackie nr 27/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 193/2020, Sobota 11 lipca 2020 r., Olgi i Pelagii
Opublikowano
Domy pod wodą! Potężna burza na terenie kilku gmin [WIDEO, ZDJĘCIA]
Kilkadziesiąt minut wystarczyło, żeby woda wyrzadzila potężne straty w gminach Bircza, Dubiecko i Jawornik Polski. Zalanych jest wiele domów, dróg i pól. Sytuacja jest dramatyczna. Na miejscu są nasi reporterzy, będziemy informować.
Gmina Jawornik Polski

25 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
k 188.146.42.225 26.06.2020

W Hucie Brzuskiej drogi żwirowe na wzniesieniach po prostu nie istnieją 

user
ANNA 5.173.32.128 26.06.2020

SZKODA WAS BIEDNI LUDZIE SZKODA !  SZKODA DLATEGO,ŻE NIE MYŚLICIE. TAK TAK DOBRZE SŁYSZYCIE. ZAMIAST UMACNIAĆ BRZEGI, UTRZYMYWAĆ DROŻNOŚĆ ROWÓW I PRZEPUSTÓW, ZAMIAST BUDOWAĆ ZBIORNIKI RETENCYJNE TO WY WYDAJECIE KASĘ NA KOŚCIÓŁKI, NA KAPLICZKI, NA PLEBANIE TO TERAZ MACIE TO CO MACIE !  NAWET FIGURA CHRYSTUSA KRÓLA W JAŚLE NAJWIĘKSZA W POLSCE NIE POMOGŁA !

user
qq 62.133.129.47 22:00:46 26-06-2020

daruj sobie ten ubogi komentarz

user
Ja 5.184.208.107 05:52:07 27-06-2020

Zastanawiam się czy ty jesteś normalna, czy nienawiśc nie przysłoniła  logicznego myślenia. Na resztę szkoda słów, z takimi się nie polemizuje, po prostu ignoruje. 

user
Zyczliwa 195.117.172.1 07:36:58 27-06-2020

Wie Pani co.,zanim Pani coś napiszę to niech Pani dwa razy pomyśli...

user
Anna uninstall chrome go tvp 62.133.144.252 08:47:06 27-06-2020

Zwolenniczka degradacji natury, osobiście wolałbym dawać na kościół niż próbować ceną natury zapewnić sobie bezpieczeństwo???? no ale co ja tam wiem wy nie cenicie przyrody, dla was piękne są stare kamienice oraz betonowe zabudowania ????

user
kasander 89.68.175.84 10:05:14 27-06-2020
Czego się katole oburzacie? Wyraził(a) tylko swój pogląd na sprawę, skądinąd bardzo logiczny a Wy nie mając pojęcia o problemie, znając z książek tylko katechizm - od razu, bez żadnych argumentów zarzucacie jej chorobę psychiczną czy nienormalność.
A może to Wy jesteście nienormalni wierząc w XXI w gusła które homosie ubrane w sukienki genderowe co niedziela Wam tłoczą pod czaszki?!
user
Hołownia 5.252.212.5 11:06:01 27-06-2020

Ale jaka ty biedna jesteś ! Szkoda , że nie masz o tym pojęcia.

user
Maly 188.191.200.247 15:49:58 27-06-2020

Kasande strasznie mi Cie szkoda. bos pyszalek i ignorant Bedecsie za Ciebie modlil odprawie gusla jak Ty to nazywasz Z Bogiem

user
Nat 94.254.202.85 16:19:04 27-06-2020

Biedna to ty będziesz za x lat w innym życiu za te bluźnierstwa

user
Robson 37.190.178.215 16:52:59 27-06-2020

Tak I powiedz tym wszystkim ludziom jak Cimoszewicz trzeba się było ubezpieczyć. Zal z takimi komentarzami.Więcej empatii

kobieto.





user
Tomek 91.246.66.180 20:41:04 27-06-2020

Pisanie duzymi literami wynika z bardzo malego rozumku. 

user
babajaga 5.172.233.77 26.06.2020

Przeklęty rok przestępny;   wirus,  powódź oby tylko wojny nie było.  

A słońce niedawno było  w poświacie .  Coś w tym jest.

user
Radical News 94.40.75.201 26.06.2020

''Cała krzywda wyrządzona przez ludzi zwierzętom, wraca do nich w postaci kataklizmów'' - Iga Dżochowska


YOUTUBE.COM - SIŁA DOŚWIADCZENIA. MPG

user
Ad 195.116.46.229 26.06.2020

Mądra natura zmywa ślady Macierewicza z Podkarpacia. Moja prababka zawsze mówiła,, po zarazie jest powódź,, bo natura musi posprzątać po sobie 

user
Look7 193.192.177.15 00:07:34 27-06-2020

Zarazy nie ma i powodzi też nie. Normalne podtopienia, bo woda spłynęła z gór, a ludzie wybudowali się na terenach zalewowych. Dorabianie ideologię do czegoś, czego nie ma. 

user
Adam 195.116.46.229 09:34:39 27-06-2020

Jakie tereny zalewowe look7 siedleczke zalew ok 73hektarow głębokość 8m napełniło się w ciągu godziny że przelało góra woda obecnie opadła tam o 1m niżej szczytu tamy więc jeśli by nie było jej to raczej przeworsk by był zalany nie mówiąc o kanczudze już mieli metr wody 

user
Raian 91.232.195.201 27.06.2020

Jakie tereny zalewowe? Ludzie pada praktycznie od miesiąca dzien w dzień ziemia już tej wody nie przyjmuje to normalne że jak je... bla taka burza ti woda poszla wszedzie moglo tak sie stac

user
pomocna 195.117.172.1 27.06.2020

Uprasza się o niekomentowanie tego artykułu w sposób bezcelowy jeśli nie chcę się  wspomóc konkretnie mieszkańców zalanych gmin .Tym ludziom żadne komentarze nie zmienią obecnej sytuacji.Więc jeśli któryś z komentujących nie jest w stanie zaoferować konkretnej pomocy i podzielić się tym co ma z tym kto stracił wszystko to najlepszym wyjściem będzie dla niego przeczytanie artykułu i opuszczenie portalu . Żadnemu z tych mieszkańców nie jest w obecnej sytuacji ani krytyka są nie pokazywanie swojej opinii..Tylko konkretna pomoc .Numery na okazanie pomocy można bardzo latwio znaleźć.

user
kasander 89.68.175.84 10:00:01 27-06-2020

To jest forum na którym się dyskutuje, chwali, krytykuje itd. a nie zbiera datki na pomoc poszkodowanym.

user
Fan PO 185.56.211.142 27.06.2020

Tak się dzieje jak ludzie głosują na PIS.

user
Regalista 37.248.167.255 21:13:11 27-06-2020

A co ma PiS do tego? Możesz to wyjaśnić bo nie rozumiem. Jak rządziła by PO to powtrzymała by deszcze czy jak? Cudotwórcy by odtańczyli taniec pogody i chmury by stwierdziły idziemy sobie z tej Polski, zrzucimy deszcz gdzie indziej? 

user
chłop 95.49.229.82 27.06.2020

Całą winę za takie coś odpowiada Urząd Gminy wydając kretyńskie warunki zabudowy.

user
Iva 62.133.133.173 28.06.2020

Nie wiesz co w swoich slowach i mysleniu tracisz

user
Piter 5.184.89.123 29.06.2020

Nie życzę nikomu takiej katastrofy ale moje pytanie brzmi kto pozwolił budować domu itp w dolinie , każdy kto pomyśli nie wyda zezwolenia na takie coś ,woda do góry nie płynnie więc jeśli spadnie taki deszcz to niestety ale woda popłynie doliną , a za zezwolenia na budowę w takich miejscach bym pociągnął do odpowiedzialności nadzór budowlany i gminę 

nr 27/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium