Życie Podkarpackie nr 31/2020 Życie Podkarpackie nr 31/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 218/2020, Środa 5 sierpnia 2020 r., Marii i Stanisławy
Opublikowano
Jarosław
COVID-19. 4 mieszkańców pow. jarosławskiego zakażonych, 1 zmarł
Na 7 nowych potwierdzonych przypadków koronawirusa, 4 to osoby powiatu jarosławskiego.
COVID-19. 4 mieszkańców pow. jarosławskiego zakażonych, 1 zmarł
fot. Paweł Bugira

Mowa o starszym mężczyźnie (hospitalizowany) oraz nastolatku i dwóch kobietach (w sile wieku i starszej), którzy przebywają w izolacji.

Wirusa potwierdzono także u dwóch kobiet i mężczyzny w sile wieku z Rzeszowa (przebywają w izolacji).

Niestety wczoraj (19 czerwca) zmarła pacjentka w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie (starsza kobieta z powiatu jarosławskiego).

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 29 osób, 2544 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej przebywa 70 osób.

Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 75 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 536 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 345 osób wyzdrowiało. Odnotowano 46 zgonów.

2 Komentarze
Szanowni Państwo,
wokół tematu koronawirusa pojawia się wiele plotek. Do nas również docierają różne informacje, które staramy się weryfikować i potwierdzić oficjalnie albo nieoficjalnie, ale z niemal 100-procentową pewnością. Nie jest to niestety łatwe i zależne od nas. Natomiast nie będziemy pisać tekstów opartych na „ktoś coś powiedział”, bo to jedynie rodzi niepotrzebny chaos i panikę. A teraz potrzebne są spokój i przestrzeganie zasad. Niczego nie ukrywamy i o wszystkim będziemy RZETELNIE informować!
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy pod artykułami, mimo to prosimy serdecznie o powstrzymanie się od powielania w nich pogłosek. Bądźmy odpowiedzialni! Prosimy naszych Czytelników również o to, by polegali jedynie na ZWERYFIKOWANYCH informacjach.
Redakcja
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Teresa 81.161.203.123 21.06.2020

Teraz najważniejsze są wybory i  sondaże oraz obiecane programy 500 menel plus patol plus itp. nie statystyki zachorowalności

user
Miecio 81.161.203.145 22.06.2020

Własnie dzisiaj pan minister zdrowia Sz.  z powodu pandemii  , która ciągle trwa oznajmij niewykluczony powrót do obowiązku noszenia maseczek jesienią  co za tym idzie to powrót do obostrzeń i nakładanie srogich kar i mandatów aby zasilić budżet na spełnienie przedwyborczych obietnic.Pamiętamy ostatnie święta Wielkanocne spędzone w czterech ścianach z przymusu oby święta Bożego narodzenia niebyły takie same

nr 31/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium