Życie Podkarpackie nr 27/2020 Życie Podkarpackie nr 27/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 193/2020, Sobota 11 lipca 2020 r., Olgi i Pelagii
Opublikowano
Przemyśl
Ulica Tatarska czasowo wyłączona z ruchu pojazdów
Od dziś, 18 czerwca, fragment ulicy Tatarskiej: od skrzyżowania z ulicą Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Różaną, zostanie wyłączony z ruchu samochodowego.
Przed tygodnim pisaliśmy, że chodnik i fragment jezdni ulicy Tatarskiej po awarii jest wyłączony z ruchu. Od dziś wyłączony z ruchu samochodowego jest odcinek od skrzyżowania z ulicą Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Różaną.
fot. Jacek Szwic
Przed tygodnim pisaliśmy, że chodnik i fragment jezdni ulicy Tatarskiej po awarii jest wyłączony z ruchu. Od dziś wyłączony z ruchu samochodowego jest odcinek od skrzyżowania z ulicą Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Różaną.

Na jednym z odcinków ulicy awarii uległ fragment nawierzchni i konieczne jest  natychmiastowe podjęcie prac remontowo-budowlanych. Ruszyły dziś, a ich konsekwencją jest zamknięcie ruchu pojazdów od skrzyżowania z ulicą Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Różaną.

 Przemyski magistrat prosi mieszkańców ulicy Tatarskiej, zwłaszcza tych mieszkających powyżej skrzyżowania z ulicą Różaną, i sąsiadujących z nią ulic o korzystanie z alternatywnych dróg dojazdowych.

3 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Tadeusz 79.191.89.22 18.06.2020

To dopiero poczatek jazdy.

Remont a raczej całkowita budowa od nowa.

A czego sie spodziewaliscie po wjeździe ciężkiego sprzętu  bez ograniczenia tonażuuser
Janek 31.183.238.225 18.06.2020
Gdyby tam się dało tak hop-siup budować to już by to Austriacy dawno temu zabudowali  . Jeszcze dojdzie do tego, że Karmel rozwalą  a po takich pracach ziemnych to się cała okolica, oby nie, może zacząć zsuwać.  
user
przemyski ramol 83.3.80.17 30.06.2020

Nie zabezpieczono gruntu przed osuwaniem, wykonując wykopy na budowie należało pomyśleć o zabezpieczeniu terenu przyległego z pewnością do tej sytuacji przyczynił się też ciężki sprzęt oraz ciągle padające deszcze... Ale bardzo fajnie że powstaje w tej okolicy takie osiedle, trafna lokalizacja i ładny widok no i już nie będą straszyły opuszczone kamienice oby więcej takich inwestycji...

nr 27/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium