Życie Podkarpackie nr 30/2020 Życie Podkarpackie nr 30/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 216/2020, Poniedziałek 3 sierpnia 2020 r., Lidii i Augusta
Opublikowano
Przeworsk, Sietesz
Czołowe zderzenie w Sieteszy. Sprawca był pijany
30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, kierując pojazdem pod wpływem alkoholu spowodował kolizję drogową w miejscowości Sietesz. Już teraz stracił prawo jazdy, za swoje postępowanie odpowie też przed sądem – grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
Czołowe zderzenie w Sieteszy. Sprawca był pijany
fot. KPP Przeworsk

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 16 w miejscowości Sietesz. Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze kierujący pasatem, 30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad swoim pojazdem. W efekcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka peugeotem. Policja nie informuje o tym, by w wyniku zdarzenia ktoś ucierpiał.

Przeprowadzone badanie wykazało, że kierowca volkswagena prowadził pod wpływem alkoholu – 30-latek „wydmuchał” nieco ponad promil. Policjanci zabrali mu prawo jazdy, ale jak można się domyślić konsekwencje zderzenia będą dla niego poważniejsze. Najpewniej stanie przed sądem. Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 30/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium