Życie Podkarpackie nr 31/2020 Życie Podkarpackie nr 31/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 218/2020, Środa 5 sierpnia 2020 r., Marii i Stanisławy
Opublikowano
Region, Tarnobrzeg
Najpierw spacerowała po dachu szkoły, potem opluła mundury policjantów
Fatalna w skutkach może się okazać bezmyślna postawa 21-latki, która we wtorek wieczorem spacerowała po dachu szkoły podstawowej razem ze swoim znajomym. Podczas interwencji policji dziewczyna zachowywała się agresywnie, kopiąc mundurowych i plując na ich mundury. Grodzi jej do 3 lat więzienia.
Policyjna interwencja wobec pijanej 21-latki może mieć dla niej fatalne skutki. Młodej kobiecie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
fot. z archiwum policji
Policyjna interwencja wobec pijanej 21-latki może mieć dla niej fatalne skutki. Młodej kobiecie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie rozegrało się na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś w Tarnobrzegu, gdzie znajduje się szkoła podstawowa. Na dach budynku we wtorek wieczorem weszła 21-latka ze swoim znajomym. Jak ustalono, szukali tam butelki wina. Powiadomieni o wybryku policjanci dotarli na miejsce, gdzie spotkali dwójkę młodych ludzi, od których wyczuli silną woń alkoholu. 21-latka wyraźnie chwiała się na nogach, a w trakcie rozmowy z policjantami odmówiła podania swoich danych. Zachowując się agresywnie, kompletnie nie reagowała na pouczenia, ostatecznie dając upust emocjom, krzycząc i kopiąc mundurowych po nogach. Opluła też policyjne mundury, używając przy tym wulgaryzmów. Jak się spodziewano, badanie na zawartość alkoholu wykazało u zatrzymanej 2,42 promila. 21-latka wkrótce usłyszy zarzuty. Za ten wybryk grozi jej do 3 lat więzienia.

2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
jackwalters33
jackwalters33 194.146.189.79 22.05.2020

Building Information Modeling (BIM) –  3D digital model of the building, which contains all necessary project information, allows all project participants to interact in an online mode, jointly optimize decisions and identify critical points of intersection prior to the actual construction.

user
Nn 85.210.216.17 22.05.2020

Kilka pał na dupe  więcej pomoże niż sąd .21 lat a rozum 4 latka.

nr 31/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium