Dzisiaj (w środę) wieczorem doszło do pożaru na terenie fabryki Fibris w Przemyślu. Według nieoficjalnych informacji, nikt nie został poszkodowany.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A co ma być widać? Pokaz sztucznych ogni?
G...o widać
To chyba przepał.
A co ma być widać? Pokaz sztucznych ogni?