Życie Podkarpackie nr 31/2020 Życie Podkarpackie nr 31/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 218/2020, Środa 5 sierpnia 2020 r., Marii i Stanisławy
Opublikowano
Przeworsk
Hodowali konopie indyjskie na... parapetach
Nie lada sprytem wykazała się dwójka mieszkańców powiatu przeworskiego. Hodowali sobie konopie indyjskie na parapecie. Ot, tak. Z tym „sprytem” to żart, ale być może doszli do wniosku, że skoro w tak widocznym miejscu ustawią doniczki, nikt niczego nie będzie podejrzewać.
Przeworscy policjanci pierwszego dnia zapukali do drzwi 19-letniej mieszkanki Przeworska. Z miejsca zauważyli stojące na parapecie okna dwie doniczki z roślinami, które wyglądem przypominały konopie indyjskie.
fot. KPP Przeworsk
Przeworscy policjanci pierwszego dnia zapukali do drzwi 19-letniej mieszkanki Przeworska. Z miejsca zauważyli stojące na parapecie okna dwie doniczki z roślinami, które wyglądem przypominały konopie indyjskie.
Przeworscy policjanci z wydziału kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się przestępczością narkotykową, otrzymali informację, że dwoje mieszkańców powiatu nielegalnie uprawia narkotyki, konkretnie marihuanę. W swoich mieszkaniach. Pierwszego dnia zapukali do drzwi 19-letniej mieszkanki Przeworska. Z miejsca zauważyli stojące na parapecie okna dwie doniczki z roślinami, które wyglądem przypominały konopie indyjskie. Rośliny zostały zarekwirowane. Drugiego dnia pojechali do domu 39-letniego mieszkańca gminy Przeworsk. Zastali identyczną sytuację. Oprócz jednego. Mężczyzna był „odważniejszy„! Na parapecie ustawił sobie aż pięć doniczek! To także były konopie. Rośliny zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany. Zarówno 19-latce z Przeworska jak i 39-letniemu mieszkańcowi powiatu przeworskiego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Kibel 5.173.41.4 19.05.2020

Spektakularna praca Policji, skasowana przyszłość przestepcow, na ulicach jest bezpieczniej . Dziękujemy za służbę !!!

nr 31/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium