Życie Podkarpackie nr 28/2020 Życie Podkarpackie nr 28/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 198/2020, Czwartek 16 lipca 2020 r., Marii i Benedykta
Opublikowano
Przemyśl
11 maja wracają egzaminy na prawo jazdy w przemyskim WORD
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Maciej Kamiński (Prawo i Sprawiedliwość) został nowym szefem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu. Zastąpił na tym stanowisku Marka Mazurka, który przechodzi na emeryturę.
Radny Maciej Kamiński (PiS) został nowym szefem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu.
fot. Jacek Szwic
Radny Maciej Kamiński (PiS) został nowym szefem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu.

Rozmowa z nowym dyrektorem WORD w Przemyślu Maciejem Kamińskim (PiS).

 

Dlaczego zdecydował się pan objąć to stanowisko?

– Jestem osobą, która chce się rozwijać. Lubię wyzwania, a ta sytuacja niewątpliwie taka jest.

Jakie ma pan kompetencje do jego sprawowania?

– Przede wszystkim mam doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i w zarządzaniu. Ukończyłem między innymi kierunek studiów EMBA i staram się mieć dobry kontakt z ludźmi (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
28 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Mój nick 37.47.112.54 05.05.2020

Studia EMBA powiadacie? Bardzo ciekawe...

user
gość 94.42.9.7 19:25:39 05-05-2020

Te EMBA to chyba w Jarosławiu albo innym Tyczynie.

Istotnie " fachowiec"

user
Mój nick 37.47.112.54 08:32:53 06-05-2020

Może chodziło o MMA? 

user
Śmieszek 5.173.40.156 05.05.2020

A kiedy wywiad z Dziągwą z MZK z tym nowym specjalistą który został zwolniony ze wszystkich stanowisk jakich się dało, a w Przemyślu znalazł ciepluśki kącik ? 

user
Wstyd 5.173.41.124 06:33:12 06-05-2020

Gadają że to Archeolog także z niego taki specjalista jak z ....

user
Gosccc 31.183.242.239 05.05.2020

Brawo , w końcu to może ruszy!? Widzę światełko w tunelu!

user
Mój nick 37.47.112.54 08:34:10 06-05-2020
Uważaj bo to światełko to fatamorgana może być. 
user
lol 188.146.55.56 17:37:29 07-05-2020

"Światełko w tunelu to światła nadjeżdżającego pociągu"

user
Roki 37.30.53.185 05.05.2020

Mam nadzieję tylko że nowy dyrektor zajmie się tą elitą która tam pracuje odpowiednio. Sprzęt który tam jest w połowie nie nadaje się do użytku. 

user
gocha 94.40.74.208 20:50:44 05-05-2020

jaki sprzęt się nie nadaje? 

user
miś 185.38.225.7 05.05.2020


EMBA to...chyba "tajne komplety" na jednej z lokalnych "sorbon".   Hm... doświadczenie na kierowniczych stanowiskach? Dzięki partyjnemu kolesiostwu, zapomniał dodać, ten nasz "Stachanowiec".   

  

user
Mój nick 37.47.112.54 08:36:01 06-05-2020
Ludzie na mieście gadają że popchnął Schmitoea to ona popchnęła jego. 
user
andrew 31.0.43.115 05.05.2020

brawo

user
Obywatel 37.248.139.3 05.05.2020

Następny zbawca i fachowiec z PiS. Lubi ludzi. Prawie jak Kaczyński. On wprost uwielbia ludzi dlatego go ochrona otacza. Skąd te Sasiny, Brudzińscy, Kempy się znalazły. 

user
Jan 95.41.212.215 05.05.2020

Dlaczego polityka rządzi światem, to jest straszne.

user
ja 83.28.226.246 05.05.2020

3 miesiace i nastepne stanowisko poprosze tylko kierownicze inne nie przyjmuje

user
miś 185.38.225.7 05.05.2020

Egzekutywa partyjna "rzuciła" towarzysza na "odcinek" komunikacji, aby się sprawdził. Synekura partyjna w ramach programu Koryto +.

user
JP 82.34.187.222 00:57:59 06-05-2020

Po tym jak kamerdyner "Członka", Sobolewski, stał się nieoczekiwanie szychą w KC /Komitecie Wykonawczym/ PiS, a jego mentor został odsunięty od cycka, numerem jeden przemyskiego PiS jawi się tow. Kamiński. Czeka go niewątpliwie świetlana przyszłość, jeszcze chwila i załapie się na fuchę wiceministra (ds.WORD-ów?). Tak hartuje się stal, PT Publiczności!


user
Roch 94.254.220.67 06.05.2020

A co z LUCY ?

user
Sin 155.133.92.98 13:20:11 06-05-2020

Podobno schowana głęboko w szufladzie

user
keton 94.254.227.121 06.05.2020

studia moze amba amba........wiecie co to jest keton........nooo. gowno twardsze niz beton

user
mz 81.161.192.167 06.05.2020

– Jestem osobą, która chce się rozwijać. Lubię wyzwania, a ta sytuacja niewątpliwie taka JEST, chłopie   dostajesz fuchy bo łazisz za marszałkiem jak pchła. Zakładaj firmę i się rozwijaj ,,to jest śmieszne , bez konkursu , zresztą były prezydent i wice również zostali mianowani w ten sam sposób...


user
$$ 31.183.244.253 11:07:00 06-05-2020

mz    w swojej firmie trzeba myśleć, pokonywać wszelkie przeszkody  by zarobić. Odpowiadać nie tylko moralnie ale i finansowo za swoje podejmowane decyzje.   Natomiast tu w tym przypadku, przecież płaci pensję podatnik więc należy być tylko wiernym ,krzykliwym /na sesjach RM/ posłusznym i fotogenicznym/zawsze i wszędzie gdzie można złapać+++y partyjne/ u starszych kolegów partyjnych bo oni przez  lata nabyli już fachowej wprawy w ślizganiu się na posadach  za nic nie odpowiadając.

user
Pam 5.173.65.47 06.05.2020
EMBA... Ten co to pisał nawet nie zadał sobie trudu sprawdzić o co chodzi....
user
Mi 185.38.225.7 07.05.2020

Śmiechłam...

user
Kij 83.31.134.43 08.05.2020

To może Pan sie pochwalic swoimi sukcesami zawodowymi??Dziadek stary komuch uczył pisania na maszynie ,tato kiwaczek całe życie,ciocia przesiedziała na rynku całe lata.Może ten talent odziedziczył Pan po Mamie,którą nie znam.Wiem jedno,że jest Pan ślizgaczem,który jak podejzewam ma problem z tabliczka mnozenia nie wspominajac o równaniu z jedną niewiadoma.Takim tłukiem był jeden z dyr.POSiR-u pomimo,że był magistrem

user
miś 185.38.225.7 08.05.2020

 Towarzysze z PiS,  "przebili" BAREJĘ

user
Lucky radny 88.156.141.129 11:16:54 09-05-2020

Bareja żałuje w niebie, że go tu nie ma. Tyle materiału na Alternatywy 4 bis i się marnuje.

nr 28/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium