Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Przemyśl
14. piknik charytatywny [GALERIA]
Na parkingu dolnej stacji wyciągu narciarskiego przy ulicy Sanockiej w Przemyślu i na bezpośrednio z nim sąsiadujących boiskach piłkarskich trwa 14. Wielki Piknik Charytatywny „Wakacje bez barier”, organizowany przez naszą redakcję i Fundację ŻP „Podaruj Dzieciom Radość”. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem „Dzień węgierski”. Cel jest niezmienny: zbiórka pieniędzy na organizację wakacji dla dzieci niepełnosprawnych i z niskouposażonych rodzin Przemyśla i okolic.

Tradycyjnie, jak co roku, nasza impreza bogata jest w atrakcje. Dla wszystkich. I tych mniejszych, i tych większych. I tych młodszych, i tych starszych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tej pory odbyły się już m.in.: zawody przedszkolaków, zawody hippiczne, 1. Krwiobieg Górski, zawody w układaniu kostki Rubika czy czy prezentacja kandydatek do Miss Życia Podkarpackiego. Od pierwszych minut pikniku nie pustoszeje estrada, na której zaprezentowali się już m.in. wykonawcy z Centrum Piosenki Dziecięcej przy SP 15, Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl”, tancerze ze Szkoły Tańca A – Z, zespół z Klubu Wojskowego 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich. Wciąż trwa loteria „Wakacje bez barier”, w której można wygrać m.in. skuter czy telewizor, off road, przejażdżki na kucykach czy pokazy sprzęt służ mundurowych. Odbyła się także loteria charytatywna. Maluchy mogą poszaleć na wesołym miasteczku i dmuchańcach. Dla wszystkich przygotowana jest wojskowa grochówka i leczo. O godzinie 17.20 na scenie wystąpi zespół „Jack Knife”, o godzinie 18 dojdzie do rozstrzygnięcia konkursu na Miss Życia Podkarpackiego, a pół godziny później okaże się, kto wygrał nagrody w naszej loterii. O godzinie 20 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół „Manchester”. Nieco wcześniej, bo o godzinie 17 na lodowisku, rozpoczęło się niezwykle widowiskowe Grand Prix Formuły I Gokartów. To tylko niektóre z licznych atrakcji.
Gośćmi specjalnymi naszego pikniku są konsul generalny Węgier w Polsce oraz zespoły taneczne z tego kraju. Na scenie zaprezentowali się już: formacja „Szederinda” oraz Kapela Bałkańska z rytmami prosto z Węgier.
Kto jeszcze nie zdecydował się przyjść na nasz piknik serdecznie zapraszamy!
Pełna relacja tekstowo-fotograficzna, zapis video z imprezy będą dostępne niebawem w wersji papierowej Życia Podkarpackiego, na naszej stronie internetowej oraz na naszym fanpage’u na Facebooku.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
gkmk 83.24.105.236 14.06.2015

miasto przez Chomę umiera, bo nie zrobił NIC nieroba jeden, a tu jeszcze z ludzi zbierać na dzieci, cel szczytny tylko to powinni się zrzucić Choma, Pączek i wieczni radni, wszystkie leśne dziadki tłuczące w Przemyślu od lat ogromne pieniądze i nie robiące dla miasta nic. Nie dość że wiele dzieci musiało wyjechać stąd z rodzicami, to teraz zbierać z ludzi na pozostałe dzieci, i to pewnie z ludzi którzy też pieniędzy w Przemyślu nie zarabiają. Choma jak ty się nie wstydzisz faryzeuszu pokazywać w kościele, Bóg Cię osądzi.

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium