Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 142/2018, Wtorek 22 maja 2018 r., Julii i Heleny
Opublikowano
Przemyśl
9. Bieszczadzkie Lato z Książką [GALERIA]
Przemyśl jest jednym z kilku podkarpackich miast, gdzie dzisiaj (13 czerwca br.) odbywają się imprezy związane z 9. Bieszczadzkim Latem z Książką.
fot. Mariusz Godos
Przed siedzibą biblioteki przy ulicy Grodzkiej cały czas trwa kiermasz książki, na którym w znacznie obniżonych cenach można kupić wiele ciekawych i cennych pozycji.

Organizatorami są: księgarnie BOSZ, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”, Urząd Miejski w Przemyślu oraz Przemyska Biblioteka Publiczna, na terenie której „bieszczadzkie lato” wciąż trwa. Odbyły się już spotkania z: Michałem Jagiełłą, taternikiem, alpinistą, pisarzem i poetą – to dla dorosłych oraz Agnieszką Taborską i Bogusławą Sochańską, autorkami książek i bajek – to dla dzieci. W samo południe z czytelnikami spotkał się Marek Krajewski, autor serii kryminałów o Eberhardzie Mocku. Po nim w przemyskiej bibliotece gościł dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor książki Godzina prawdy.
O g. 16 odbędzie się spotkanie ze znanym dziennikarzem, felietonistą, satyrykiem i krytykiem filmowy Michałem Ogórkiem, a godzinę później ze znakomitym fotografem, laureatem licznych konkursów, w tym Grand Press Photo Chrisem Niedenthalem.
Przed siedzibą biblioteki przy ulicy Grodzkiej cały czas trwa kiermasz książki, na którym w znacznie obniżonych cenach można kupić wiele ciekawych i cennych pozycji.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium