Życie Podkarpackie nr 21/2020 Życie Podkarpackie nr 21/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 154/2020, Wtorek 2 czerwca 2020 r., Erazma i Marianny
Opublikowano
Jarosław
Policja szuka zaginionego jarosławianina. Masz jakiekolwiek informacje, dzwoń!
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego Arkadiusza Plezia, mieszkańca Jarosławia. Mężczyzna ostatni raz widziany był 28 marca, o godzinie 19, gdy wychodził z miejsca zamieszkania.
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego Arkadiusza Plezia, mieszkańca Jarosławia.
fot. KPP Jarosław
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego Arkadiusza Plezia, mieszkańca Jarosławia.

Zaginiony to szczupły 28-latek, wysokiego wzrostu (182 cm), o pociągłej twarzy i włosach w kolorze ciemny blond (charakterystyczna łysina, zakola).

W dniu zaginięcia ubrany był w: buty sportowe czerwono-białe, spodnie dresowe koloru czarnego, bluzę koloru szarego, letnią kurtkę pikowaną w kolorze czarnym, z kapturem.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, skontaktuj się  z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu, numer tel. 16 6240321, 16 6240310 lub z najbliższą jednostką policji.

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium