Życie Podkarpackie nr 22/2020 Życie Podkarpackie nr 22/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 159/2020, Niedziela 7 czerwca 2020 r., Roberta i Wiesława
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Region
Łóżko domek - spełnij marzenia Twojego dziecka i zamień jego pokój w bajkową krainę.
Mówiąc o łóżku dla dziecka, w głównej mierze chcemy, aby było wygodne oraz aby oczywiście mieściło się w pokoju naszego dziecka. Jednakże jeśli wziąć pod uwagę podejście dziecka do tego zagadnienia, to należy również uwzględnić to, że łóżko nie tylko jest miejscem do spania. W tyn łóżku dziecko chciałoby się nieraz bawić, a nie każdy taki mebel do owej zabawy będzie odpowiedni. Dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem jest na pewno łóżko domek znajdujące się w ofercie Teddyroom. Mowa jest o meblu, który każde dziecko pokocha. Jak sama nazwa wskazuje, jest to łóżko dziecięce w kształcie domku. Idealne miejsce zarówno do snu, do odpoczynku, do nauki jak i do przedniej zabawy.

Łóżko domek w szczegółach

Teddyroom stworzył łóżka domki, które mogą być dodatkowo wyposażone w specjalne barierki zabezpieczające lub mogą być ich pozbawione. Ponadto także niektóre z modeli mogą posiadać w dolnej części specjalną szufladę. Dzięki temu można zaoszczędzić nieco powierzchni. W tej szufladzie można chociażby umieścić pościel, jakieś ubrania czy też jakieś zabawki dziecka. Łóżka dla dzieci w formie domków są produkowane w różnych rozmiarach. Mowa jest o łóżkach o wymiarze 140x70 cm, 160x80, 180x 90, 190 x 90 oraz 200 x 90 cm. Wybór odpowiedniego modelu łóżka, odpowiedniego rozmiaru łóżka na pewno zależy od wielkości pokoju dziecięcego jak również i wysokości dziecka. Każde łóżeczko dla dziecka jest wykonane z ekologicznego drewna posiadającego certyfikat Lasów Państwowych FSC. Jest to gwarancja wysokiej jakości jak i pełnego bezpieczeństwa. Produkcja łóżeczek domków nie uwzględnia wykorzystywania żadnych farb, lakierów, które mogłyby w jakikolwiek negatywny sposób wpływać na zdrowie dzieci. Poza tym również w każdym przypadku nie ma mowy o jakichkolwiek ostrych krawędziach zwiększających ryzyko urazu. Łóżko domek jest wykonywane z naturalnego drewna, ale można je zakupić w wielu różnych kolorach. Należy jeszcze raz jednakże podkreślić ich bezpieczeństwo jak również brak jakichkolwiek zagrożeń alergicznych.

Materace do łóżek

Elementem nieodłącznym w każdym łóżku są oczywiście materace. Te powinny zapewniać wygodę oraz właściwe ułożenie kręgosłupa. Ma to szczególne znaczenie w odniesieniu do dzieci, do osób rozwijających się. Teddyroom proponuje materace dostosowane rozmiarami do samych łóżek. Można tutaj wybrać takie rodzaje materacy jak:

- piankowe,

- piankowo- kokosowe,

- strefowe,

- dwustronne,

Wszystkie materace do spania są oznaczone specjalnym atestem Oeko- Tex Standard 100. Jest to gwarancja bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości.

Oferta Teddyroom jest bardzo mocno zróżnicowana. Znajduje się w niej łóżko dla chłopca jak i odrębne łóżka dla dziewczynek. Istnieje możliwość dokonania zamówienia łóżka wedle własnych oczekiwań. Warto jednak zaznaczyć, że wiele modeli i rozmiarów owych łóżek znajduje się stale na magazynie. Tym samym ich zakup wiąże się z możliwością ich bardzo szybkiego uzyskania po złożeniu zamówienia oraz dokonania płatności. Warto tutaj również nadmienić, iż oferta Teddyroom nie ogranicza się tylko i wyłącznie do samych łóżek domków, chociaż te na pewno cieszą się obecnie największym wzięciem. Owa oferta zawiera także inne elementy jak chociażby stolik i krzesełka dla dzieci czy też namioty teepee.

Każdy z oferowanych mebli odznacza się bardzo wysoką jakością wykonania, trwałością, a jednocześnie też spełnia oczekiwania samych dzieci. Dzięki tym meblom można stworzyć bardzo wyjątkową przestrzeń w pokoju dziecka niezależnie od jego wieku. Łóżka domki na chwilę obecną przeżywają swoje przysłowiowe pięć minut. Warto jednakże dokonać ich zakupu u wiarygodnego sprzedawcy. Teddyroom to jeden z niekwestionowanych liderów rynku mebli dla dzieci, a tym samym również nowoczesnych i komfortowych łóżek domków dla najmłodszych. Jest to idealne miejsce do spania, do odpoczynku, do zabawy oraz do nauki. Dodać także należy, że w tych łóżkach dzieci bardzo chętnie wieczorami zasypiają i w tej kwestii rodzice nie będą mieć żadnych problemów.

 

nr 22/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium