Życie Podkarpackie nr 21/2020 Życie Podkarpackie nr 21/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 154/2020, Wtorek 2 czerwca 2020 r., Erazma i Marianny
Opublikowano
Region, Jasło
Pacjent z podejrzeniem koronawirusa uciekł ze szpitala
Jasielscy policjanci poszukiwali w ubiegły czwartek 36-latka, który zbiegł ze szpitala, gdzie był diagnozowany pod kątem zakażenia koronawirusem.
Pacjent z podejrzeniem koronawirusa uciekł ze szpitala
fot. arch. KPP Jasło

Mężczyzna przebywał na oddziale zakaźnym Szpitala Specjalistycznego w Jaśle od dwóch dni. Trafił tam z podejrzeniem zakażenia koronawirusem – czekał na wyniki diagnostyki. W czwartek przed południem postanowił oddalić się z placówki, a zaniepokojony tym faktem personel medyczny szpitala zaalarmował policję. Ta zareagowała natychmiastowo. Funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego odnaleźli 36-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego około 5 kilometrów od szpitala, na ulicy Jana z Dukli. Uciekinier został przetransportowany do szpitala specjalistyczną karetką i pozostał pod opieką lekarzy. Policjanci sporządzili z tego zdarzenia dokumentację, na podstawie której zapadnie decyzja, czy mężczyzna odpowie za przestępstwo z art. 165 § 1 kodeksu karnego.

1 Komentarz
Szanowni Państwo,
wokół tematu koronawirusa pojawia się wiele plotek. Do nas również docierają różne informacje, które staramy się weryfikować i potwierdzić oficjalnie albo nieoficjalnie, ale z niemal 100-procentową pewnością. Nie jest to niestety łatwe i zależne od nas. Natomiast nie będziemy pisać tekstów opartych na „ktoś coś powiedział”, bo to jedynie rodzi niepotrzebny chaos i panikę. A teraz potrzebne są spokój i przestrzeganie zasad. Niczego nie ukrywamy i o wszystkim będziemy RZETELNIE informować!
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy pod artykułami, mimo to prosimy serdecznie o powstrzymanie się od powielania w nich pogłosek. Bądźmy odpowiedzialni! Prosimy naszych Czytelników również o to, by polegali jedynie na ZWERYFIKOWANYCH informacjach.
Redakcja
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Łysy 193.242.142.134 06.04.2020

Przykładnie ukarać.

nr 21/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium