Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 170/2018, Wtorek 19 czerwca 2018 r., Gerwazego i Protazego
Opublikowano
Przemyśl, Region, Rzeszów
Bezpłatne studia na najlepszej niepublicznej uczelni w Rzeszowie!
22 lipca lub 5 sierpnia – te daty kandydaci na studia powinni zapamiętać, jeśli chcą studiować bezpłatnie w najlepszej – według tegorocznych rankingów – uczelni niepublicznej w Rzeszowie, czyli Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania.

Stypendium w wysokości 100% lub 50% czesnego już od pierwszego semestru to naprawdę dużo. I wcale nie jest trudno takie stypendium zdobyć.

– W semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015 dokładnie 1076 studentów otrzymało stypendium w wysokości 100% czesnego i więcej. Z kolei 776 studentów otrzymało stypendium w wysokości między 50% a 100% – mówi Joanna Molter, kierownik Działu Rekrutacji WSIiZ.

A zatem co 3 student studiuje w WSIiZ za darmo! Dołącz do nich! O szczegółach czytaj w serwisie dla kandydatów na studia >>>

Propozycja dla ambitnych

Od nowego roku akademickiego na studiach I i II stopnia działać będzie także program „Studia Aktywnego Studenta” (SAS). Może z niego skorzystać 20 najlepszych maturzystów i 20 najlepszych absolwentów studiów I stopnia.

Studenci na studiach I stopnia będą mogli m.in. realizować dodatkowe przedmioty, także z innych kierunków studiów, uczestniczyć w warsztatach z samorozwoju, a także logicznego i krytycznego myślenia. Zadaniem SAS na studiach II stopnia jest wykształcenie i rozwój kompetencji przywódczych i motywacyjnych, które są niezbędne dla każdego lidera i menadżera. Studenci skorzystają także z seminariów między-obszarowych oraz warsztatów umiejętności trenerskich i dla liderów.

Studia całej 40. będą się odbywać pod okiem przydzielonych tutorów, którzy pomogą w profilowaniu ścieżki kariery każdego ze studentów. Część studiów będzie można odbyć za granicą. Członkowie systemu SAS jako pierwsi będą wybierać najlepszych promotorów prac dyplomowych. Uczelnia przygotowuje też program praktyk premium – będą to praktyki u najlepszych pracodawców. Korzyści będzie o wiele więcej.

O szczegółach czytaj na stronie wsiz.rzeszow.pl/sas.

Studiuj bezpłatnie na najlepszej uczelni niepublicznej w Rzeszowie. Dołącz do nas! wsiz.rzeszow.pl.

3 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
study4u 77.254.234.2 10.06.2015

Polecam zajrzeć na http://study4u.eu/szkoly-i-uczelnie-w-polsce-i-w-europie tam z pewnością każdy znajdzie swoje wyamrzone miejsce do studiowania :)!

user
edyta3 31.61.141.1 26.07.2015

Na WSEiZ są świetne studia. Polecam zajrzeć tutaj http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ekologii/ochrona-srodowiska . Jest tam kierunek z zakresu ochrony środowiska. Na pewno wiele osób w ty roku na niego pójdzie, bo tak praktycznie jest gwarantem pracy.

user
bona7 94.254.225.112 23.10.2016

Wybierając się na studia warto rozważyć założenie lub zmianę konta. Tutaj http://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php jest ranking, który ułatwi nam wybór. Dzięki temu można naprawdę sporo zaoszczędzić. Wiele banków oferuje bowiem darmowe rozwiązania.

nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium