Życie Podkarpackie nr 6/2020	Życie Podkarpackie nr 6/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 48/2020, Poniedziałek 17 lutego 2020 r., Donata i Łukasza
Opublikowano
Przemyśl, Drohojów
Trzeźwy na środku drogi. 22-latek znieważył przemyskich policjantów
Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu dowiedział się o tym, że w Drohojowie środkiem drogi idzie jakiś mężczyzna.
fot. archiwum policji

Policjanci podjechali do pieszego, informując, by zszedł z jezdni na chodnik, na co ten oświadczył, że nie opuści drogi. W trakcie legitymowania okazało się, że to 22-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna przez cały czas zachowywał się agresywnie, nie wykonywał poleceń funkcjonariuszy, szarpał ich i popychał.

Mężczyzna był trzeźwy, ale policjanci doprowadzili go do miejscowej komendy, gdzie został osadzony w policyjnym areszcie. W związku z agresywnym zachowaniem mężczyzny pobrano od niego krew do badań celem weryfikacji, czy zażywał środki odurzające.

22-latek usłyszał już zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz znieważenia policjantów. Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

17 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
sss 83.31.143.33 08.02.2020

A w drohojowie to chodnik mają?

user
ola 31.183.254.174 17:24:16 08-02-2020

mają i to wypasiony w całej wiosce

user
bink 79.74.237.119 08.02.2020

Jakby Polak tak zrobił na Ukrainie  to by dostał kilka pal na dupe i bez dokumentów pozostawiony sam sobie..

user
Luzak 94.254.218.232 06:53:17 09-02-2020

Prawda lac to bande widze im sie w glowach juz pier.....

user
Czytający 37.30.55.85 19:22:10 09-02-2020

Jakby to zrobił Polak w Polsce, to by były komentarze, że się policja o byle g...wno czepia

user
niko 83.31.72.120 08.02.2020

wstyd dla policji i tyle, zamiast pomagać  obcokrajowcowi  to takie coś     żenada  

user
Ale... 185.25.123.173 21:45:45 08-02-2020

Pomagać??? Nie wydaje mi się że wyglądał na zagubionego...panoszą się jak u siebie. Pała i ciasne drzwi....

user
Aaaaaa 31.60.78.122 09.02.2020

Przemyska Policja to banda nie dowartościowanych debili, którzy uczą prawa ludzi nie mając o tym pojęcia i kierują się własnymi uprzedzeniami oraz to przecież PAN WŁADZA... A później dziw że kto miał szansę i rozum to z tamtąd spi.rdolił..... 

user
Z.Martyniuk 95.160.158.36 09.02.2020

chochoł nasłuchał się o bezkarności ukrów w Polsce... no i dlatego...

user
Tedi 94.254.218.232 09.02.2020

W sumie co mu mieli zrobic swojego lac  nie bede w przemyslu polowa strazy granicznej skuzby celnej czy  policji to ukraincy....takze nie mamy o czym rozmawiac

user
Rola 5.173.32.147 07:50:58 09-02-2020

Z rodziny mamy w policji 6 osób,w straży 9

user
Nick 94.40.74.203 09.02.2020

Dodatkowe koszty dla podatnika. A po co policja kupiła https://www.zycie.pl/informacje/artykul/25788,do-badania-wystarczy-probka-sliny 

user
Nick 94.40.74.203 09:10:23 09-02-2020

Ojj przepraszam niedoczytałem.  Tester tylko dla kierowców. 

user
D L 94.40.76.103 09.02.2020

Nie masz czym się chwalić że masz 6 w policja i 9 w straży bo ja miałem jednego sw jest na emeryturze tam był głup a obecnie skończony debil nie przyznaje się do rodziców 

user
Lukas 37.248.155.214 10.02.2020

Jak się czyta powyższe wypociny to żal ściska że takie głupie społeczeństwo mamy.

Człowiek idący jezdnią  stwarza zagrożenie dla siebie i dla innych użytkowników.   Jeśli w dodatku to jest idiota,być może naćpany to zagrożenie jest tym  bardziej  realne.     Na zwróconą mu uwagę powinien zareagować przeprosinami i  zejściem na chodnik a reaguje  agresją  w stosunku do policjantów.  To co ci policjanci mieli zrobić, przeprosić i odjechać? Zadziałali prawidłowo i należą się im podziękowania.

Co do narodowości to nie ważne czy to był Ukrainiec,Ormianin czy Hiszpan.


user
katz 83.31.118.249 10.02.2020

Nie można kogoś "poinformować by zszedł".  Takie zdanie nie ma sensu. Tryb informujący (oznajmujący) a tryb rozkazujący to dwa różne tryby i trzeba nie mieć za grosz wrażliwości lingwistycznej, żeby takie buble produkować.

user
jankes 37.47.97.37 11.02.2020

Oni i  tak uważają ze to ich kraj

nr 6/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium