Życie Podkarpackie nr 26/2017 Życie Podkarpackie nr 26/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 180/2017, Czwartek 29 czerwca 2017 r., Piotra i Pawła
Opublikowano
Przemyśl
Dramat na torach. Nie żyją kobieta i mężczyzna
Policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem pracują na miejscu dramatycznego wypadku na torach kolejowych w Przemyślu.
fot. zbiory własne
Policyjna ekipa na miejscu dramatu.

Dzisiaj, 8 bm. około godziny 20 pociąg relacji Rzeszów - Przemyśl śmiertelnie potrącił dwie osoby i psa, którzy znaleźli się na torowisku w rejonie elektrociepłowni.

Na miejscu dramatu pracują policjanci. Do zdarzenia doszło około 1,5 - 2 km przed stacją PKP Przemyśl - Zasanie. Prowadzący śledztwo zamierzają przeglądnąć zapis monitoringu znajdującego się w pociągu. Zainstalowana tam kamera prawdopodobnie zarejestrowała moment tragedii.

fot. zbiory własne
Kobieta i mężczyzna zginęli pod kołami pociągu relacji Rzeszów - Przemyśl.
16 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Piotr 31.183.225.247 08.06.2015

Ja pierdziu. Ile ten skład tam będzie jeszcze stać? Jaja sobie robią?

Admin
Admin 83.3.89.229 09.06.2015

To oni nie widzieli pociągu? Btw. o godz. 20 jest troszkę już szaro a przecież pociąg ma włączone światła, i jakbyś nie chciał to z daleka można je zobaczyć. Przecież po ciemku nie jechał! No ale jak się włazi na przejazd i nie patrzy to inna sprawa...

user
Wkurzony 185.18.135.12 21:45:35 09-06-2015

Ludzie godz około 20 jest jasno. Niestety tego pociągu nie było słychać!!!!!!!!!!!!!idźcie i sami sprawdźcie jak jedzie szybko i cicho.  Oni nie mieli szans!Współczuć tylko rodzinie. Wypisują, że bezdomni. Znałem ich to , ze ktoś żyje bez rodziny to nie oznacza, ze jest bezdomny!!!!!!!!!

user
hh 62.93.41.73 10:00:32 10-06-2015

nie przejazd tylko torowisko znawco

user
Bzyq 31.183.229.146 09.06.2015

Najważniejsze  jest to co do qr..y ludzie robia na torach?!?!!!  To totalnie ich i tylko ich wina ! Poza tym pociąg słychać i widać z daleka, dodatkowo trabi co jakiś czas wiec nie pier..l glupot "wkurzony". Spacerek z psem mogli sobie urządzić drogą, chodnikiem lub gdzies w parku lub na łące. Tam by im sie nic nie stało. Pomyśl co przeżywa teraz maszynista zanim sie wypowiesz !! Nie jest jego wina, a musi z tym żyć....

user
Alba 178.43.108.142 07:32:00 10-06-2015

Idź w tym miejscu stań i posłuchaj czy usłyszysz ten pociąg ale tak za parę dni bo teraz trąbi a wcześniej tego nie robił i wtedy wypisuj komentarze... Bo narazie nie wiesz co piszesz... Tak na marginesie to byli kogoś rodzice!!!!! 

user
lol 83.31.183.106 19:05:20 10-06-2015

to tragedia jak i dla maszynisty tak i dla rodzin zmarlych  ,nie mozna czasu cofnac nie mozna przewidziec  kazdego czlowieka smierc . Jedni umieraja smiercia naturalna drudzy dramatyczna, tego nie da sie opisac co czuja co mysla jak i maszynista tak i rodzina tamtych mozna tylko wspolczuc nie ma co obwiniac , smierc dopada wszedzie czy tego chcemy czy nie 

user
Wkurzony 185.18.135.235 14:30:27 11-06-2015

Skończony kretynie jesteś idiotą na całej linii. Sprawdź czy ten pociąg słychać a będziesz zaskoczony. Tylko palant taki jak Ty może wypisywać takie głupoty. Trąbi to Ci w Twojej pustej głowie a nie w tamtym miejscu. Specjalnie poszedłem, żeby sprawdzić jak to możliwe i nie słychać a pociąg zza zakrętu pojawił się w sekundzie. To prawda nie miał szans ani maszynista ani Ci ludzie. Stała się tragedia, więc oszczędź sobie tych komentarzy. Pewnie jesteś bezrobotny i siedzisz przy kąpie i szukasz sensacji. Rusz dupę i znajdź sobie jakieś zajęcie.

user
ktoś 92.234.114.228 12:50:55 16-06-2015

"wkurzony" ale zaraz, słowo "kąpie" to z jakiego języka oznacza komputer? poćwiczyć ortografię a potem wyzywaj innych.

user
pep 94.40.23.162 09.06.2015

czy to była kobieta tęższa i chudy pan zapewe nieslyszacy??

user
Nieznajomy 94.254.198.245 10.06.2015

Jeśli ktoś ma jakiś problem że Ona była tęższa a ten pan nie słyszał to się kur*a grubo mylicie!! Oni nie byli bezdomni wynajmowani mały domek na działce w którym są warunki do życia!!! Ona miała córkę i syna On miał 5 córek i 2 synów 3 Jego córki mają dzieci, 3 córki mieszkają za granicą! Wiecie co cała rodzina przeżywa? Nie macie pojęcia co przeżywa !! Nie znacie prawdy a pierdolicie weźcie się zastanówcie co piszecie !

user
j12 31.61.136.217 15:23:42 19-06-2015

kolego proszę Cię o kontakt na meila jak możesz

<4>grzegorz082003@o2.pl

user
maja 83.31.183.106 10.06.2015
ludzie nie wiecie co was czeka jak zginiecie czy tez umrzecie! znajdzcie sobie lepszy temat, zanim cos napiszecie najpierw sie zastanowcie!!! 
user
Alba 83.24.209.106 13:03:43 11-06-2015

Sześć córek i dwóch synów. 

user
yyy 185.18.135.200 10.06.2015

Jak nie było słychać pociągu jak mieszkam w bloku koło torów i słysze pociąg w domu to jak można nie usłyszeć pociągu jak jest się koło niego blisko ? ...

user
wsciekla 83.31.183.106 21:10:40 10-06-2015

No tak ale tego pociagu akurat nie slychac przy szybkosci a inne slychac to byl nie szczesliwy wypadek ,wiec dajcie spokoj zobaczcie ile ludzi ginie na torach i pomodlcie sie za dusze a nie szargacie domyslami chorymi. Czy na tej ziemi nie ma ludzi normalnych nikomu nie zycze takiej tragedi ,sadzic bedzie bog czyja wina nie ludzie !!!!!!!!!!

Sonda
Czy uważasz, że kierowcy powinni mieć możliwość parkowania w ścisłym centrum Twojego miasta?
  • Tak, wszędzie. Miejsc parkingowych i tak brakuje
  • Powinno być tylko kilka wyznaczonych miejsc na uboczu
  • Nie, starówka powinna być wolna od pojazdów
  • Nie mam zdania
nr 26/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium