Życie Podkarpackie nr 17/2017 Życie Podkarpackie nr 17/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 119/2017, Sobota 29 kwietnia 2017 r., Piotra i Pawła
Opublikowano
Przemyśl
Dramat na torach. Nie żyją kobieta i mężczyzna
Policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem pracują na miejscu dramatycznego wypadku na torach kolejowych w Przemyślu.
fot. zbiory własne
Policyjna ekipa na miejscu dramatu.

Dzisiaj, 8 bm. około godziny 20 pociąg relacji Rzeszów - Przemyśl śmiertelnie potrącił dwie osoby i psa, którzy znaleźli się na torowisku w rejonie elektrociepłowni.

Na miejscu dramatu pracują policjanci. Do zdarzenia doszło około 1,5 - 2 km przed stacją PKP Przemyśl - Zasanie. Prowadzący śledztwo zamierzają przeglądnąć zapis monitoringu znajdującego się w pociągu. Zainstalowana tam kamera prawdopodobnie zarejestrowała moment tragedii.

fot. zbiory własne
Kobieta i mężczyzna zginęli pod kołami pociągu relacji Rzeszów - Przemyśl.
16 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Piotr 31.183.225.247 08.06.2015

Ja pierdziu. Ile ten skład tam będzie jeszcze stać? Jaja sobie robią?

Admin
Admin 83.3.89.229 09.06.2015

To oni nie widzieli pociągu? Btw. o godz. 20 jest troszkę już szaro a przecież pociąg ma włączone światła, i jakbyś nie chciał to z daleka można je zobaczyć. Przecież po ciemku nie jechał! No ale jak się włazi na przejazd i nie patrzy to inna sprawa...

user
Wkurzony 185.18.135.12 21:45:35 09-06-2015

Ludzie godz około 20 jest jasno. Niestety tego pociągu nie było słychać!!!!!!!!!!!!!idźcie i sami sprawdźcie jak jedzie szybko i cicho.  Oni nie mieli szans!Współczuć tylko rodzinie. Wypisują, że bezdomni. Znałem ich to , ze ktoś żyje bez rodziny to nie oznacza, ze jest bezdomny!!!!!!!!!

user
hh 62.93.41.73 10:00:32 10-06-2015

nie przejazd tylko torowisko znawco

user
Bzyq 31.183.229.146 09.06.2015

Najważniejsze  jest to co do qr..y ludzie robia na torach?!?!!!  To totalnie ich i tylko ich wina ! Poza tym pociąg słychać i widać z daleka, dodatkowo trabi co jakiś czas wiec nie pier..l glupot "wkurzony". Spacerek z psem mogli sobie urządzić drogą, chodnikiem lub gdzies w parku lub na łące. Tam by im sie nic nie stało. Pomyśl co przeżywa teraz maszynista zanim sie wypowiesz !! Nie jest jego wina, a musi z tym żyć....

user
Alba 178.43.108.142 07:32:00 10-06-2015

Idź w tym miejscu stań i posłuchaj czy usłyszysz ten pociąg ale tak za parę dni bo teraz trąbi a wcześniej tego nie robił i wtedy wypisuj komentarze... Bo narazie nie wiesz co piszesz... Tak na marginesie to byli kogoś rodzice!!!!! 

user
lol 83.31.183.106 19:05:20 10-06-2015

to tragedia jak i dla maszynisty tak i dla rodzin zmarlych  ,nie mozna czasu cofnac nie mozna przewidziec  kazdego czlowieka smierc . Jedni umieraja smiercia naturalna drudzy dramatyczna, tego nie da sie opisac co czuja co mysla jak i maszynista tak i rodzina tamtych mozna tylko wspolczuc nie ma co obwiniac , smierc dopada wszedzie czy tego chcemy czy nie 

user
Wkurzony 185.18.135.235 14:30:27 11-06-2015

Skończony kretynie jesteś idiotą na całej linii. Sprawdź czy ten pociąg słychać a będziesz zaskoczony. Tylko palant taki jak Ty może wypisywać takie głupoty. Trąbi to Ci w Twojej pustej głowie a nie w tamtym miejscu. Specjalnie poszedłem, żeby sprawdzić jak to możliwe i nie słychać a pociąg zza zakrętu pojawił się w sekundzie. To prawda nie miał szans ani maszynista ani Ci ludzie. Stała się tragedia, więc oszczędź sobie tych komentarzy. Pewnie jesteś bezrobotny i siedzisz przy kąpie i szukasz sensacji. Rusz dupę i znajdź sobie jakieś zajęcie.

user
ktoś 92.234.114.228 12:50:55 16-06-2015

"wkurzony" ale zaraz, słowo "kąpie" to z jakiego języka oznacza komputer? poćwiczyć ortografię a potem wyzywaj innych.

user
pep 94.40.23.162 09.06.2015

czy to była kobieta tęższa i chudy pan zapewe nieslyszacy??

user
Nieznajomy 94.254.198.245 10.06.2015

Jeśli ktoś ma jakiś problem że Ona była tęższa a ten pan nie słyszał to się kur*a grubo mylicie!! Oni nie byli bezdomni wynajmowani mały domek na działce w którym są warunki do życia!!! Ona miała córkę i syna On miał 5 córek i 2 synów 3 Jego córki mają dzieci, 3 córki mieszkają za granicą! Wiecie co cała rodzina przeżywa? Nie macie pojęcia co przeżywa !! Nie znacie prawdy a pierdolicie weźcie się zastanówcie co piszecie !

user
j12 31.61.136.217 15:23:42 19-06-2015

kolego proszę Cię o kontakt na meila jak możesz

<4>grzegorz082003@o2.pl

user
maja 83.31.183.106 10.06.2015
ludzie nie wiecie co was czeka jak zginiecie czy tez umrzecie! znajdzcie sobie lepszy temat, zanim cos napiszecie najpierw sie zastanowcie!!! 
user
Alba 83.24.209.106 13:03:43 11-06-2015

Sześć córek i dwóch synów. 

user
yyy 185.18.135.200 10.06.2015

Jak nie było słychać pociągu jak mieszkam w bloku koło torów i słysze pociąg w domu to jak można nie usłyszeć pociągu jak jest się koło niego blisko ? ...

user
wsciekla 83.31.183.106 21:10:40 10-06-2015

No tak ale tego pociagu akurat nie slychac przy szybkosci a inne slychac to byl nie szczesliwy wypadek ,wiec dajcie spokoj zobaczcie ile ludzi ginie na torach i pomodlcie sie za dusze a nie szargacie domyslami chorymi. Czy na tej ziemi nie ma ludzi normalnych nikomu nie zycze takiej tragedi ,sadzic bedzie bog czyja wina nie ludzie !!!!!!!!!!

Sonda
Weźmiesz udział w Bike Town 2017?
  • Tak, to świetna impreza
  • Jeszcze nie wiem
  • Nie, mam inne plany
nr 17/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium