Życie Podkarpackie nr 30/2020 Życie Podkarpackie nr 30/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 217/2020, Wtorek 4 sierpnia 2020 r., Dominika i Protazego
Opublikowano
Jarosław, Przemyśl, Lubaczów, Region, Przeworsk
Wielki test materaców: Sleepmed, Hilding czy Janpol. Który okaże się najlepszy?
Wybór materace to bardzo ważna decyzja, która znacząco wpływa na jakość snu. Wypoczęty i zrelaksowany organizm zagwarantuje nam dobre samopoczucie, energię do działania oraz przyniesie ulgę w różnych dolegliwościach, na przykład bólu pleców. Który materac okaże się najlepszy?

Sleepmed, czyli dopasuj materac do swoich preferencji

Sleepmed to firma, która przy tworzeniu swoich materacy współpracowała z doświadczonym Hilding. Stworzone przez nich produkty odpowiadają wymaganiom osób poszukujących rozwiązania najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu pianki termoelastycznej VitaRest® i Celsius-Waterlily® zyskujemy dokładnie takie podparcie dla ciała, jakiego potrzebuje. Specjalny materiał reaguje na ciepło i ciężar osoby leżącej na materacu, dopasowując się do jej ciała. Dodatkowo pianka termoelastyczna sprawdzi się, kiedy poszukujemy materaca ortopedycznego z właściwościami przeciwodleżynowymi. Bez wątpienia idealne dopasowanie do ciała przynosi ulgę w bólu pleców. Materace Sleepmed pozwalają również na regulację twardości. Użytkownik może wybrać 4 powierzchnie do snu, które charakteryzują się innym stopniem twardości. Jeżeli istnieje taka potrzeba, możemy odpiąć lub przełożyć jedną ruchomą warstwę pianki termoelastycznej.
Materace Sleepmed zostały wyposażone również w pokrowiec Merced, który zapewnia wysoką oddychalność i zapewnia uczucie orzeźwienia zaraz po przebudzeniu. Z kolei Probiotex umożliwia zmniejszenie ilości alergenów, a tym samym będzie idealnym rozwiązaniem dla alergika. Wszystkie wymienione właściwości oraz wiele więcej możemy uzyskać dzięki materacom Sleepmed za jedyne 50 gr za noc przez 15 lat! Wysoka jakość za niską cenę? To możliwe!

Janpol, czyli gwarancja dobrego snu

Janpol to polski producent materacy, który stosuje najnowsze materiały, łącząc je z klasycznymi rozwiązaniami. Dzięki temu gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość, porady ekspertów oraz komfort snu. Producent oddaje do dyspozycji swoich klientów sześć różnych linii materacy. Różnią się one zastosowanymi materiałami, wielkością oraz wprowadzonymi rozwiązaniami. Warto zwrócić uwagę na materace Eco, które powstały z myślą o osobach świadomych ekologicznie. Z tego względu zostały wykonane z naturalnych surowców wegańskich, na przykład olejów słonecznikowych, naturalnego lateksu i bawełny. Warto zaznaczyć, że posiadają one również właściwości antyalergiczne. Klienci znajdą również w ofercie rozwiązania gwarantujące dobry sen najmłodszym członkom rodziny. Linia Kids to materace do łóżeczek z powłoką antyalergiczną! Natomiast kolekcja XL przeznaczona jest tych, którzy potrzebują produktu przystosowanego do większych obciążeń. Janpol gwarantuje również dostęp do produktów z linii Classic, Premium, Regular. Dzięki temu każdy ma szansę na znalezienie idealnego dla siebie rozwiązania, które zagwarantuje dobry sen.

Materace Hilding, czyli eleganckie i funkcjonalne

Materace Hilding gwarantują wygodny sen i możliwość dostosowania materaca do preferencji użytkowników. W tej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Wkłady piankowe nadają im dodatkowych właściwości takich jak: wysoka oddychalność, lepszy odpływ wilgoci. Jeżeli zależy nam na dodatkowej ochronie, można skłonić się również ku materacom nawierzchniowym. Zdrowy sen uzyskamy nie tylko dzięki klasycznym piankowym wkładom, ale również sprężynowym czy hybrydowym. Dodatkowo produkty dla dzieci i młodzieży posiadają oryginalne nadruki, które uczynią te materace wyjątkowymi również z perspektywy najmłodszych. W przypadku materacy Hilding design chodzi w parze z funkcjonalnością oraz właściwościami prozdrowotnymi.
nr 30/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium