Życie Podkarpackie nr 14/2020 Życie Podkarpackie nr 14/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 99/2020, Środa 8 kwietnia 2020 r., Dionizego i Januarego
Opublikowano
Region
Pijany młodzian pędził jak szalony. Wylądował na... dachu
Wsiadł za kierownicę. Był pijany. Stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Na szczęście jechał sam. Nikt przez totalną głupotę nie ucierpiał.
fot. KPP Brzozów
Zupełnie nieodpowiedzialny młodzian, jadąc z dużą prędkością w kierunku Humnisk, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę, uderzył w przepust i dachował.

Był środek nocy z 1 na 2 lutego br. Na dyżurce brzozowskiej komendy powiatowej policji rozdzwonił się telefon. Jakiś mężczyzna poinformował o groźnym zdarzeniu, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, zastając.... kierującego oplem vectrą, 22-letniego mieszkańca powiatu sanockiego i jego pojazd, leżący na dachu. Na miejscu znajdował się również świadek tego zdarzenia – funkcjonariusz z sanockiej komendy, który potwierdził, że 22-latek jechał sam i po dachowaniu wyszedł z auta przez okno, od strony kierowcy.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że zupełnie nieodpowiedzialny młodzian, jadąc z dużą prędkością w kierunku Humnisk, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę, uderzył w przepust, po czym dachując zatrzymał się na prawym pasie ruchu. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Kierowca opla również nie potrzebował pomocy medycznej. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 22-latek odpowie przed sądem.  

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 14/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium