Życie Podkarpackie nr 14/2020 Życie Podkarpackie nr 14/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 99/2020, Środa 8 kwietnia 2020 r., Dionizego i Januarego
Opublikowano
Region, Powiat łańcucki
Ukradł kasę i alkohol – kiedy złapali go policjanci był w sztok pijany
24-letni mieszkaniec gminy Rakszawa „skok” na stację benzynową przeprowadził dwa razy. Ukradł pieniądze, potem dwie butelki alkoholu. Temu ostatniemu nie opierał się długo. Kiedy po kilku godzinach zatrzymali go policjanci miał przy sobie resztki alkoholu i 2,5 promila w organizmie.
fot. arch. KPP Jarosław

Młody mężczyzna stację benzynową okradł wykorzystując nieuwagę pracownika. Gdy ten tankował samochód przestępca przeskoczył kratę i wyczyścił kasę z pieniędzy. Po kilkunastu minutach swój łup postanowił wzbogacić i w ten sam sposób ukradł jeszcze dwie butelki alkoholu. Wprawdzie nakrył go na tym pracownik stacji, ale 24-latek zdołał go odepchnąć i uciec.

Szczegóły wyglądu sprawcy,  jakie podał świadek okazały się na tyle precyzyjne, że policja nie miała większych problemów z ujęciem złodzieja. 24-latek za kratki trafił w kilka godzin po incydencie. Znaleziono przy nim skradzione pieniądze oraz częściowo wypity alkoholu. Mężczyzna, któremu postawiono zarzuty kradzieży rozbójniczej, mocno opijał udany skok, badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Teraz 24-latek trafi przed sąd, grozi mu nawet 10 lat więzienia.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 14/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium