Życie Podkarpackie nr 14/2020 Życie Podkarpackie nr 14/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 99/2020, Środa 8 kwietnia 2020 r., Dionizego i Januarego
Opublikowano
Region, Głogów Małopolski
46-latek podejrzany o zamordowanie krewnego
46-letni mężczyzna jest podejrzewany o spowodowanie śmierci 70-letniego krewnego z Głogowa Małopolskiego. Mężczyzna został zatrzymany w Krakowie.
fot. archiwum

W poniedziałek około godz. 10.30, dyżurny rzeszowskiej komendy został powiadomiony o znalezieniu ciała 70-letniego mężczyzny w jego domu w Głogowie Małopolskim. Zmarłego znaleźli członkowie rodziny. Najprawdopodobniej do jego śmierci przyczyniły się obrażenia, których doznał po kilkukrotnym uderzeniu w głowę.

 

Podejrzewany o spowodowanie jego śmierci jest 46-letni bratanek zmarłego. W chwili znalezienia zwłok nie było go na miejscu.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Jednocześnie prowadzili poszukiwania za zbiegłym 46-latkiem.

 

Tego samego dnia około godz. 23.30 mężczyzna został zatrzymany w Krakowie, gdzie zauważył go patrol policjantów z oddziału prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

– Mężczyzna na ich widok próbował ukryć się bramie. Swoim zachowaniem zwrócił uwagę policjantów, którzy go wylegitymowali. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to poszukiwany 46-latek. Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy – informuje KWP w Rzeszowie.

 

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 14/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium