Życie Podkarpackie nr 14/2020 Życie Podkarpackie nr 14/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 98/2020, Wtorek 7 kwietnia 2020 r., Donata i Rufina
Opublikowano
Przemyśl
Co dalej z „Niedźwiadkiem”?
Zgodnie z zapisem przetargu, nowy najemca klubu „Niedźwiadek” powinien uruchomić w nim działalność w ciągu 45 dni. Tymczasem minęło już 2 miesiące i żadnego ruchu wokół lokalu nie widać. – W 45 dni nie da się uzyskać wszystkich pozwoleń oraz przeprowadzić remontu takiego obiektu – wyjaśnia dzierżawca.
fot. Paweł Bugira

Właścicielem budynku, w którym znajduje się „Niedźwiadek” jest miasto. Umowa z wcześniejszym najemcą dobiegała końca 31 października. Urząd ogłosił przetarg na wynajem lokalu jeszcze przed (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
23 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Klient 37.248.138.200 22.01.2020

Lepiej, żeby Niedźwiadek nie straszył brudem, obskurną toaletą czy niesympatyczną obsługą, której się nie chciało powycierać stolika. Zamiast tego ślipia w telefon. To może lepiej nie otwierać. Po co dalej straszyć turystów?

user
evi90 83.31.68.139 22.01.2020

obsługa w Niedźwiadku do tej pory była nieporozumieniem miejmy nadzieję że coś w tej kwestii się tam zmieni

user
Wstyd 5.173.32.187 22.01.2020

Zmieni zmieni zobaczycie jaka tam teraz elita będzie siedzieć ... 

user
gosc 213.76.103.134 19:36:21 22-01-2020
jasne, zupa po 20 zeta. a na FB znow ukarze sie komentarz ze jak za drogo to są bary mlecxzne.     
user
wert 37.47.106.110 22.01.2020

Miato turystyczne buahahahhahahahhahhaaaaaaaaaaaa

user
gosc 213.76.103.134 19:42:16 22-01-2020
zapraszam Turystów na ulice Czarneckiego, Kopernika, Jagielońska (moze przystanki MZK poogladają z czasów PRL) zapraszam turystów na ulicę Sportową  a wy piszecie o lokalu ze balagan był nie znajc historii. 
user
JaOma 159.69.186.114 22.01.2020

Bardzo dobrze się stało że zmienia się dzierżawca. 

Wstydem dla Miasta był ten lokal, syf wszędzie a o obsłudze szkoda wspominać. Kiedyś pomagałam tam przy pewnej imprezie jak zobaczyłam  kuchnię w której nie było sprzątane chyba nigdy miałam odruch wymiotny. Takiego brudu już nigdy w żadnej kuchni nie widziałam a dodam że było to z samego rana. O sprzątaniu ze stałych pracowników nawet nikt nie wspominał.

user
Jeżyk 83.136.106.34 22.01.2020

Najlepsza była brudna i tłusta sofa oraz wykładzina z ogromnymi plamami niewiadomego pochodzenia. 

user
Przemyślanka 83.31.122.34 22.01.2020

W tym lokalu i tak nic się nie działo. Wchodziło się tam tylko wtedy, gdy już nie było nigdzie indziej miejsca. Zresztą i tak długo się nie dało tam posiedzieć, bo śmierdziało, wykładzina była cała pooblewana a siadając na sofach trzeba było uważać, żeby się nie pobrudzić. Poza tym obsługa to chyba tam pracowała za karę. Myślę, że warto poczekać na remont nowego najemcy, na pewno się wiele zmieni. Zresztą gorzej to być nie może !

Życzę powodzenia nowemu najemcy i trzymam kciuki :) 

user
Mirek 37.47.113.84 22.01.2020

Może faktycznie są problemy o których nie wiemy albo wymagania które wymagają czasu znając poprzedniego właściciela to się nie zdziwię może poczekajmy i dajmy czas bo lokal ma potencjał 

user
sąsiad 150.143.36.88 22.01.2020


Co dalej z „Niedźwiadkiem”?   jak to co będzie ? Prezydent Wojtuś Bakun otworzy tam  biznes np. hurtownie i jako przedstawiciel handlowy swojej firmy będzie kręcił lody pod okiem prezydenta ( czyli siebie ) no bo kto bogatemu zabroni , no bo jak by można było inaczej to nowy biznes należy rozpocząć z przytupem . trochę z historii UM w Przemyślu :  

Mocne otwarcie! Maksymalna pensja prezydenta Bakuna Maksymalne stawki wynagrodzenia dla prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna. Miesięcznie zarobi 9 tys. 940 zł brutto, co „na rękę” daje ok. 7 tys. zł. Warto dodać, że to kwota bez dodatków i nagród jubileuszowych. Niemal tyle samo zarabiał były prezydent Robert Choma.


user
Rob 77.200.27.65 22:42:55 23-01-2020

To lepiej być w uk lub na truskawkach i przynajmniej żaden  burak nie  wylicza i nie patrzy na ręce. Dobrze ze poprzednik przez lata super zarzadzal

user
przemyślanin 157.25.167.148 22.01.2020

niestety ale większość komentarzy to prawda i nie dziwię się że nie jest jeszcze otwarty tam lokal nadawał się do kapitalnego remontu, poprzedni włodarz trzymał to tylko chyba dla tego żeby nikt inny tam nic mu nie otworzył, chwilami jeden kelner który odpowiadał za obsługę, sprzątanie i przygotowywanie szybkich odmrażanych potraw masakra! Miasto turystyczne a w środku odpychający wystrój z poniszczonymi już elementami wyposażenia o WC nie wspomnę zresztą w Wareckiej nie lepiej - od lat remontu kibla brak ;) Jest jedna pani w mieście która mimo młodego wieku wie jak prowadzić gastronomie na poziomie! Nic osobistego poprostu szlak mnie trafia!

user
Gość 83.31.140.90 23.01.2020

Był przetarg i każdy mógł startować A Wy ZNOWU że  wina tego jednego jedynego nagorszego człowieka w Przemyślu. Moze powinniście  biografię napisać. A odnośnie lokalu to coś mi  się o uszy obiło że chodzi zgody konserwatorskie, które są mega wyśrubowane. Stary budynek to i zawsze coś konserwator znajdzie. Dajmy czas i zobaczmy co będzie.  

user
asdf 37.47.99.235 09:11:08 23-01-2020

Każdy mógł startować ale nie każdy mógł wygrać . Ten lokal jest zarezerwowany .

user
Jan 83.31.240.59 23.01.2020

Asdf czy ty człowieku jesteś idiotą czy tylko głupi każdy mógł stanąć przetarg był jawny fakt ze poprzedni właściciel startował i przegrał wiec o czy ty piszesz 

user
... 213.76.101.53 11:30:05 23-01-2020

Jan idiota to jesteś Ty bo przetarg był już wygrany na kilka tygodni przed oficjalnym przetargiem.... 

user
wucepiker 156.67.113.58 23.01.2020
Niedżwiadek należał kiedyś do czołówki polskich klubów jazzowych. Niestety został totalnie zniszczony.Wszechobecny syf,fatalna obsługa i koszmarna muzyka ,która sączyła się z głośników , wystawia złą opinię najemcy. Wstyd!    Czym innym jest odpowiedzialność poprzednich władz za stan tego lokalu .Gdzie byli prezydenci ? Co czuli przechodząc ciemnym ,brudnym i śmierdzącym korytarzem ? Wstyd !
user
??? 80.53.26.193 23.01.2020
A co to za nowy najemca, który startuje do przetargu nieprzygotowany kompletnie i wielce zdziwiony, że nad tym miejscem piecze sprawuje konserwator? Zapomnieli mu powiedzieć?  Jedyny samochód, który widziałem pod niedzwiadkiem to samochód wareckiej, do którego pozbierali pozostałości po lokalu i było to tuż po przetargu. A od tego czasu nowy włodarz nie kiwną nawet palcem żeby przygotować tą spelunę do otwarcia. Nasuwa się pytanie. Po jaką cholerę to brał???
user
Janko Muzykant 159.69.54.108 23.01.2020
Znam gościa, rozmawiałem  z nim. Tam jest jakiś duży problem ze Strażą Pożarną a nie z Konserwatorem. Żadnej zupy po 20 PLN też tam nie będzie. Ma być dobre jedzenie i alkohol na kieszeń każdego mieszkańca Przemyśla.Gość powiedział że zostawia w lokalu scenę bo chce współpracować z PCKiN. Nie piszcie bzdur
user
??? 80.53.26.193 13:21:50 23-01-2020

no to czekamy z niecierpliwością bo sezon tuż tuż...

user
Klient 88.156.141.219 18:29:48 23-01-2020

Wreszcie jakiś powiew optymizmu. Dobra konkurencja w Rynku może spowoduje, że właściciele Wareckiej i pizzerii w Rynku wezmą się za jakiś remont swoich lokali. Śmierdziało w Niedźwiadku, ale nadal śmierdzi w Wareckiej i pizzerii. Wystarczy wejść do czystego Absyntu i porównać z Warecką. Przepaść kulturowa. 

user
Roman 159.69.186.114 06.02.2020

Wróbelki ćwierkają że nowy najemca zamówił w jednej z firm  niklowane rury wraz z montażem. A w zakładzie szklarskim lusta. Opowiadał w obu miejscach, że otwiera najlepszy klub Go-Go na Podkarpaciu !! To będzie wstyd na całą Polskę, takie miejsce w UM. 

nr 14/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium