Życie Podkarpackie nr 30/2020 Życie Podkarpackie nr 30/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 217/2020, Wtorek 4 sierpnia 2020 r., Dominika i Protazego
Opublikowano
Szybkie pożyczki przez Internet – na co uważać?
Szybkie pożyczki przez Internet stały się obecnie bardzo popularne. Ma na to wpływ wielu czynników. Jednymi z głównych przyczyn są przede wszystkim: wzrost świadomości i umiejętności cyfrowych społeczeństwa; klienci bez problemu radzą sobie z wnioskowaniem online. Drugą ważną kwestię stanowi odpowiedni wybór oferty. Jak tego dokonać? Szybkie pożyczki przez Internet - na co uważać?

Szybkie pożyczki przez Internet - na co uważać?

W Internecie pojawia się wiele firm, które co prawda są zweryfikowane przez Krajowy Rejestr Sądowy, spełniają wszelkie podstawy prawne do funkcjonowania jako przedsiębiorstwo, natomiast ich oferta pozostawia wiele do życzenia. Wysokie odsetki oraz opłaty administracyjne, a także niekomfortowa obsługa i zawiłe umowy mogą skutecznie odstraszyć klienta. Co więcej w sieci niestety co jakiś czas pojawiają się oszuści żerujący głównie na wyłudzeniach danych. Na pożyczkobiorców, zwłaszcza mających negatywną historię kredytową, czyhają również niebezpieczeństwa w postaci ofert od osób prywatnych, które nierzadko są po prostu lichwą. W jaki sposób uniknąć nieuczciwych firm?

Sprawdzanie ofert przez porównywarki pożyczek

Przede wszystkim najlepszym rozwiązaniem by uniknąć problemów z pożyczaniem od firm stosujących nieuczciwe praktyki będzie sprawdzanie ofert w porównywarkach pożyczek. Warto sprawdzić szybkie pożyczki w Czerwonej Skarbonce, gdzie znajdują się wyłącznie zweryfikowane firmy z odpowiednimi certyfikatami nadawanymi przez instytucje finansowe. Korzystając z godnych zaufania porównywarek, klient ma gwarancję rzetelności danej firmy, musi jednak pamiętać, by czytać warunki umowy. Dlaczego? Tylko w taki sposób może w pełni zdecydować, czy przedstawiona oferta spełnia jego wymagania. Na szczęście sporym ułatwieniem dla użytkowników porównywarek online będą komentarze innych klientów, oceny, a także zestawienia tworzone przez dziennikarzy serwisów finansowych.

Szeroka oferta produktów

Porównywarki pożyczek prezentują szeroką gamę produktów: pożyczek krótkoterminowych, na raty, z odbiorem gotówki na poczcie, pożyczek w 15 minut, a nawet ofert dla osób mających nie najlepszą historię kredytową. Przed zaciągnięciem pożyczki warto mieć na uwadze własne możliwości związane ze spłatą zobowiązania finansowego. Nigdy nie należy pożyczać, jeśli nie jesteśmy pewni naszej spłaty. Dowiedz się więcej na ten temat i sprawdź dostępne produkty, zwłaszcza jeśli obecnie pozostajesz bez pracy - https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczka-dla-bezrobotnych/

Rankingi miesiąca publikowane przez ekspertów finansowych

Eksperci porównywarek pożyczek tworzą cykliczne zestawienia najlepszych produktów. Dzięki temu pożyczkobiorca w szybki i bardzo dostępny sposób zapoznaje się z szeregiem produktów finansowych wraz z ich charakterystyką. Co więcej, warte uwagi są opinie innych klientów, którzy już skorzystali z danej oferty. Dzięki temu zainteresowany danym produktem, może szybko ocenić, czy jego wybór będzie słuszny. Otrzyma też informację, na jakie aspekty szczególnie zwrócić uwagę. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pożyczek online? Sprawdź artykuł zamieszczony na http://www.rzeszow4u.pl/aktualnosci/jak-pozyczka-to-tylko-w-sieci.html. 

nr 30/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium