Życie Podkarpackie nr 30/2020 Życie Podkarpackie nr 30/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 217/2020, Wtorek 4 sierpnia 2020 r., Dominika i Protazego
Opublikowano
Najlepsze kosmetyki 2019 roku
Koniec starego i początek nowego roku to czas podsumowań. Także tych kosmetycznych. Jakie produkty skradły serca klientek w minionych miesiącach? Jakie nowe trendy pielęgnacyjne i makijażowe stały się naprawdę popularne? Zapraszamy na subiektywny przegląd najlepszych kosmetyków roku 2019. Sprawdź, czy miałaś okazje przetestować ulubieńców na własnej skórze!

Kategoria: pielęgnacja

Kosmetyk wytrych, absolutny hit wszystkich drogerii Internetowych. Klientki pokochały go za uniwersalność, przyjemną konsystencję i szerokie działanie. To produkt, który możesz używać do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała i skóry głowy. Można go używać samodzielnie, łączyć z innymi gotowymi kosmetykami lub półproduktami. O czym mowa? Oczywiście o żelu aloesowym od Holika Holika! Moda na koreańską pielęgnację wciąż jest silna, a produkt składający się w 99% z soku tego sympatycznego sukulenta przywędrował do nas wraz z nią. Całość zamknięta jest w wygodnym i bardzo ładnym opakowaniu, przypominającym swoim wyglądem zielony liść aloesu. Jeżeli jeszcze go nie używałaś – koniecznie spróbuj!

Kategoria: makijaż

Rok 2019 to bez wątpienia wielki powrót błyszczyków do ust! Ciężko w tej kategorii wyłonić jednego zwycięzcę, bo niemal każda dostępna w drogeriach Internetowych i stacjonarnych marka kosmetyczna ma w swojej ofercie po kilka rodzajów tych produktów. Nasze serca skradła kolekcja Filler Instinct od NYX. Dostępne w sześciu odcieniach, słodkie i perłowe – przywodzą na myśl znane nam wszystkim błyszczyki z lat 90. Moda wraca, a perłowe wykończenia w makijażu mają być hitem nadchodzącego sezonu. Jeżeli jeszcze nie masz w swojej kosmetyczce perłowego błyszczyka – koniecznie uzupełnij ten brak!

Kategoria: zapachy

Od jakiegoś czasu na listach najchętniej kupowanych perfum króluje jeden zapach: Good Girl, który został stworzony przez amerykańską markę Carolina Herrera. To prawdziwy klasyk w nowoczesnym wydaniu. Skomponowano go w taki sposób, aby jak najlepiej oddawał ducha kobiet drugiej dekady XXI wieku. Znajdziemy w niej słodki aromat migdałów i kakao, świeże kwiatowe nuty jaśminu i tuberozy, oraz tajemniczy zapach fasoli tonka, na którym została osadzona całość kompozycji. I właśnie ten kontrast między słodyczą i stanowczością, dobrem i złem, seksapilem i elegancją jest według twórców zapachu najsilniejszą dominantą w charakterze współczesnych kobiet. Jak widać po rankingach sprzedaży – wiele pań podziela tę opinię.

Rok 2019 już za nami. Co będzie modne w 2020? Macie typy swoich faworytów? Podzielcie się swoją opinią!

nr 30/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium