Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Jarosław, Radymno, CHARYTANY
Makabryczne odkrycie. Leśniczy natrafił na zwłoki mężczyzny
O szokującym odkryciu, do którego doszło w poniedziałek (1 bm.) w kompleksie leśnym w pobliżu Charytan, jakieś 50 m od głównej drogi, został powiadomiony dyżurny jarosławskiej policji.
fot. ze zbiorów własnych
Policja ustala tożsamość mężczyzny, którego ciało zostało odnalezione w lesie.

Z miejsca przeszukano okolice miejsca, w którym pracownik nadleśnictwa odnalazł odziane jedynie w bieliznę ciało mężczyzny w średnim wieku (około 40 – 50 lat), szczupłej budowy ciała, o wzroście około 170 – 175 cm, szpakowatych włosach, z lekkim zarostem na twarzy. Okazano je też do identyfikacji rodzinie zaginionego w połowie marca 52-latka z Jarosławia, jednak ta nie potwierdziła tożsamości mężczyzny. Na miejscu makabrycznego znaleziska obecni byli także technik kryminalistyki i prokurator. Udało się odnaleźć w najbliższej okolicy jedynie spodnie, być może należące do nieżyjącego człowieka, nigdzie nie natrafiono natomiast na resztę odzieży czy dokumenty, które mogłyby pomóc w identyfikacji zwłok.

Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat mężczyzn zaginionych na terenie powiatu jarosławskiego lub sąsiednich, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod numerem tel. 16 624 03 10, 16 624 03 11 lub numerem alarmowym 997.

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium