Życie Podkarpackie nr 27/2020 Życie Podkarpackie nr 27/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 193/2020, Sobota 11 lipca 2020 r., Olgi i Pelagii
Opublikowano
Region, Humniska
Piesza potrącona na pasach. Kobieta zmarła
Kierujący fordem mondeo potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Piesza została przewieziona do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.
Piesza potrącona na pasach. Kobieta zmarła
fot. KPP Brzozów

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz.16.30, na przejściu dla pieszych w Humniskach, na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Brzozowa do Krosna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 57-latek, kierujący fordem mondeo, potrącił kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Kierowca był trzeźwy.

 

73-letnia kobieta odniosła poważne obrażenia i karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.

 

Funkcjonariusze wykonali na miejscu oględziny pojazdów, jak również zabezpieczyli ślady, które pozwolą  policjantom wyjaśnić okoliczności i przebieg tego tragicznego zdarzenia.

 

Policja apeluje o ostrożność! Pamiętajmy, że zmiana warunków atmosferycznych niesie ze sobą również zmianę warunków drogowych, co znacznie utrudnia jazdę. Szczególnie wtedy, gdy pada deszcz lub śnieg, ogranicza to widoczność i wydłuża drogę hamowania.
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
soia 94.40.75.201 04.12.2019

BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

nr 27/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium