Życie Podkarpackie nr 22/2020 Życie Podkarpackie nr 22/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 155/2020, Środa 3 czerwca 2020 r., Leszka i Kłotyldy
Opublikowano
Szukasz pomysłu na prezent? Postaw na oryginalne koszulki z nadrukiem!
Każdy z nas z niecierpliwością czeka na swoje urodziny. Jest to jeden z ważniejszych dni w ciągu całego roku. Wraz z przyjaciółmi i rodziną spotykamy się, aby uczcić ten wspaniały dzień. Wybierając się na przyjęcie do bliskiej osoby, chcemy również podarować coś wyjątkowego. Stawiamy na oryginalność i praktyczność podczas wyboru prezentu. Jednym z ciekawszych rozwiązań bez wątpienia jest zakup koszulki lub bluzy z nadrukiem.

Oryginalny pomysł na prezent urodzinowy

Aby prezent był trafiony, musimy poznać zainteresowania i potrzeby solenizanta. Dobrych pomysłów jest sporo, ale jeżeli chcemy podarować coś wyjątkowego, warto sięgnąć po pomoc do sklepów internetowych oferujących ciekawe, spersonalizowane gadżety. Koszulka z nadrukiem w koszulkowy.pl będzie praktycznym prezentem bez względu na to, czy solenizantem jest nasza babcia, mama, tata, przyjaciel, koleżanka z pracy, czy druga połówka. Koszulkę z nadrukiem można spersonalizować np. dopasowując śmieszny tekst do charakteru i poczucia humoru obdarowanej osoby. Jeżeli nie mamy pomysłu na śmieszny napis, czy przesłanie warto skorzystać z gotowych wzorów dostępnych w sklepie internetowym. Dla ułatwienia gadżety z nadrukiem zostały posortowane tak, aby móc szybko wybrać odpowiedni produkt do zbliżającej się okazji. Koszulka z załączonym napisem to bez wątpienia jeden z ciekawszych pomysłów na prezent!

Postaw na spersonalizowany prezent!

Wybierając wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, warto postawić na koszulki z nadrukiem, na których sami mamy możliwość zaprojektowania śmiesznego, nietypowego napisu. Podczas wyboru koszulki zwróćmy uwagę, aby nadruk został wykonany metodą cyfrową. Jest to najnowocześniejsza i najlepiej sprawdzona metoda tworzenia grafik i napisów na produktach, takich jak koszulki, kubki, czy torby. Rozmyślając nad samym nadrukiem warto kierować się zainteresowaniami, czy zawodem, jaki wykonuje osoba, która docelowo otrzyma podarunek. Koszulka z nadrukiem z pewnością wywoła uśmiech na twarzy solenizanta i rozbawi gości, którzy pojawią się również na imprezie urodzinowej.

Czytając artykuł Koszulki z nadrukiem, czyli t-shirt z przesłaniem dowiesz się, na co zwracać uwagę przy wyborze koszulki z napisem!

Koszulka z nadrukiem - jak o nią dbać?

Odzież z nadrukiem to wyjątkowy produkt, o który należy odpowiednio dbać. Przed przystąpieniem do prania lub prasowania zalecamy zapoznać się z informacją na metce. Warto jednak znać podstawowe zasady ochrony ubrań z napisem, czy dodatkowym wzorem. Pamiętajmy jednak, że trwałość nadruku zależy od jakości materiału i metody nałożenia napisu na odzież. Zarówno bluzy, jak i koszulki z napisami najlepiej prać ręcznie. Warto przewrócić produkt na lewą stronę, tak aby napis nie został uszkodzony przez potarcie materiału. Jeżeli zdecydujemy się na wypranie bluzki w pralce, zwróćmy uwagę na to, aby temperatura wody nie przekraczała 40 stopni Celsjusza. Co więcej, szczególną ostrożność należy również zachować podczas prasowania koszulki. Warto również przewrócić odzież na lewą stronę i prasować w temperaturze nie większej niż 150 stopni Celsjusza.

Jak stworzyć spersonalizowaną koszulkę z nadrukiem?

Stworzenie spersonalizowanej koszulki z nadrukiem zajmie nam dosłownie kilka minut. Wystarczy odwiedzić stronę internetową sklepu Koszulkowy.pl, poszukać inspiracji i wysłać na adres mailowy serwisu własny napis, kolor i wzór, jaki ma mieścić się na koszulce. Po stworzeniu własnej, niepowtarzalnej koszulki, należy sfinalizować zamówienie, płacąc za zamówiony produkt. Przesyłka zostanie dostarczona na wskazany adres klienta.nr 22/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium