Życie Podkarpackie nr 49/2019 Życie Podkarpackie nr 49/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 344/2019, Wtorek 10 grudnia 2019 r., Julii i Daniela
Opublikowano
Przemyśl
Przemyślanka pojedzie z mężem kamperem w podróż dookoła świata!
Podróż dookoła świata – brzmi nieźle! Gorzej z realizacją. Szczególnie, kiedy brakuje urlopu w pracy, dzieci płaczą albo sen z powiek spędza gigantyczny kredyt hipoteczny. Zawsze warto jednak dążyć do realizacji marzeń. A życie wcale nie musi być nudne! Amanda Figlarska z Przemyśla właśnie przygotowuje się do kontynuacji swojej podróży dookoła świata. Na wojaże wyrusza kamperem razem z mężem, którego poznała w trakcie jednej ze swoich... eskapad! 
fot. duocoverytravel
Amanda Figlarska z Przemyśla i Sam są w trakcie budowy kampera, którym zamierzają wyruszyć w podróż dookoła świata. Wyprawa ma potrwać dwa lata.

Przygodę z podróżowaniem rozpoczęła w listopadzie ubiegłego roku. Do dziś przemierzyła już około 100 tysięcy kilometrów. Przed podróżą dookoła świata Amanda zdążyła już zwiedzić bardzo wiele krajów, korzystając z uprzejmości kierowców. Podróżując autostopem, przemierzyła kilka kontynentów: Amerykę Północną, Amerykę Południową, Afrykę, Europę i Azję.

Odwiedzając kolejne kraje, Amanda poznała Sama, który dziś jest jej mężem. Wspólnie stworzyli „Duocovery”. Co to takiego?

–To projekt, w którym pomagamy początkującym przedsiębiorcom w profesjonalny i zarazem bezpłatny sposób promować ich lokalne biznesy. Naszą misją jest udowodnienie, że wymiana usług jest możliwa. Tworzenie materiałów nad, na i pod ziemią stało się naszą codziennością – mówi Amanda.

Razem z mężem pracują obecnie nad ekscytującym projektem, którego celem jest przekształcenie sprintera w kampera. Chcą nim wyruszyć w podróż dookoła świata. Przy okazji powstanie miniseria odcinków na temat tego, jak stworzyć samochód kempingowy krok po kroku. Amanda i Sam planują najbliższe 2 lata spędzić w kamperze, podróżując po Europie, Azji i Afryce. 

I ty możesz wziąć udział w projekcie!

Najbliższe dwa miesiące małżeństwo zamierza spędzić w Przemyślu na budowie ich mobilnego domu, który będzie im służył przez najbliższe lata. Amanda i Sam poszukują firm lub osób, które chciałyby nawiązać współpracę, w zamian oferują promocję marki, m.in. tworząc profesjonalne filmy i zdjęcia. Oferują także umieszczenie grafiki na kamperze, który już niedługo przemierzy tysiące kilometrów. 

Gdzie można znaleźć więcej informacji?

Więcej informacji na temat postępów w pracy nad budową kampera i dalszych poczynań Amandy i Sama można znaleźć na Instagramie – @duocovery, Facebooku – duocoverytravel oraz na stronie www.duocovery.com. 

fot. duocoverytravel
Amanda przemierzyła już około 100 tys. km, podróżując autostopem.
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
4 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Duocovery 185.18.133.107 18.11.2019

Wiecej o #duocovery znajdziecie pod tym linkiem https://www.facebook.com/DUOcoveryTravel/videos/943732252671151/ tutaj wiecej, o współpracy która mozna nawiazac. Wszystkim osobom które codziennie nas oglądają i wspierają bardzo dziękujemy! Podziękowania, również dla tych którzy zaangażowali się we współpracę z nami! Codzienne relacje z budowy na IG: @duocovery

user
Grażynka 76.85.42.57 19.11.2019

Świetny tytuł. Przemyślanka musi być szczęśliwą żoną tegoż kampera... 

user
nick 91.246.69.66 12:01:24 19-11-2019

heheheheh...dobre

user
Myśliciel 37.30.53.239 19.11.2019

Żeby się nie okazało że zajada na granicę a sprinter w swojej przeszłości był kradziony ;D 

nr 49/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium