Życie Podkarpackie nr 30/2020 Życie Podkarpackie nr 30/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 217/2020, Wtorek 4 sierpnia 2020 r., Dominika i Protazego
Opublikowano
Przemyśl
Przemyślanka pojedzie z mężem kamperem w podróż dookoła świata!
Podróż dookoła świata – brzmi nieźle! Gorzej z realizacją. Szczególnie, kiedy brakuje urlopu w pracy, dzieci płaczą albo sen z powiek spędza gigantyczny kredyt hipoteczny. Zawsze warto jednak dążyć do realizacji marzeń. A życie wcale nie musi być nudne! Amanda Figlarska z Przemyśla właśnie przygotowuje się do kontynuacji swojej podróży dookoła świata. Na wojaże wyrusza kamperem razem z mężem, którego poznała w trakcie jednej ze swoich... eskapad! 
Amanda Figlarska z Przemyśla i Sam są w trakcie budowy kampera, którym zamierzają wyruszyć w podróż dookoła świata. Wyprawa ma potrwać dwa lata.
fot. duocoverytravel
Amanda Figlarska z Przemyśla i Sam są w trakcie budowy kampera, którym zamierzają wyruszyć w podróż dookoła świata. Wyprawa ma potrwać dwa lata.

Przygodę z podróżowaniem rozpoczęła w listopadzie ubiegłego roku. Do dziś przemierzyła już około 100 tysięcy kilometrów. Przed podróżą dookoła świata Amanda zdążyła już zwiedzić bardzo wiele krajów, korzystając z uprzejmości kierowców. Podróżując autostopem, przemierzyła kilka kontynentów: Amerykę Północną, Amerykę Południową, Afrykę, Europę i Azję.

Odwiedzając kolejne kraje, Amanda poznała Sama, który dziś jest jej mężem. Wspólnie stworzyli „Duocovery”. Co to takiego?

–To projekt, w którym pomagamy początkującym przedsiębiorcom w profesjonalny i zarazem bezpłatny sposób promować ich lokalne biznesy. Naszą misją jest udowodnienie, że wymiana usług jest możliwa. Tworzenie materiałów nad, na i pod ziemią stało się naszą codziennością – mówi Amanda.

Razem z mężem pracują obecnie nad ekscytującym projektem, którego celem jest przekształcenie sprintera w kampera. Chcą nim wyruszyć w podróż dookoła świata. Przy okazji powstanie miniseria odcinków na temat tego, jak stworzyć samochód kempingowy krok po kroku. Amanda i Sam planują najbliższe 2 lata spędzić w kamperze, podróżując po Europie, Azji i Afryce. 

I ty możesz wziąć udział w projekcie!

Najbliższe dwa miesiące małżeństwo zamierza spędzić w Przemyślu na budowie ich mobilnego domu, który będzie im służył przez najbliższe lata. Amanda i Sam poszukują firm lub osób, które chciałyby nawiązać współpracę, w zamian oferują promocję marki, m.in. tworząc profesjonalne filmy i zdjęcia. Oferują także umieszczenie grafiki na kamperze, który już niedługo przemierzy tysiące kilometrów. 

Gdzie można znaleźć więcej informacji?

Więcej informacji na temat postępów w pracy nad budową kampera i dalszych poczynań Amandy i Sama można znaleźć na Instagramie – @duocovery, Facebooku – duocoverytravel oraz na stronie www.duocovery.com. 

Amanda przemierzyła już około 100 tys. km, podróżując autostopem.
fot. duocoverytravel
Amanda przemierzyła już około 100 tys. km, podróżując autostopem.
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
5 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Duocovery 185.18.133.107 18.11.2019

Wiecej o #duocovery znajdziecie pod tym linkiem https://www.facebook.com/DUOcoveryTravel/videos/943732252671151/ tutaj wiecej, o współpracy która mozna nawiazac. Wszystkim osobom które codziennie nas oglądają i wspierają bardzo dziękujemy! Podziękowania, również dla tych którzy zaangażowali się we współpracę z nami! Codzienne relacje z budowy na IG: @duocovery

user
Grażynka 76.85.42.57 19.11.2019

Świetny tytuł. Przemyślanka musi być szczęśliwą żoną tegoż kampera... 

user
nick 91.246.69.66 12:01:24 19-11-2019

heheheheh...dobre

user
Myśliciel 37.30.53.239 19.11.2019

Żeby się nie okazało że zajada na granicę a sprinter w swojej przeszłości był kradziony ;D 

user
Zhepamel 91.78.232.71 29.05.2020

To jest bardzo fajne! Sam lubię takie podróże. Radzę bardzo ostrożnie pakować rzeczy w podróż. Bo raz zgubiliśmy lornetkę, a on był bardzo potrzebny. Po przyjeździe natychmiast na https://www.agmglobalvision.eu/ kupiłem nowy i zawsze bierzemy go ze sobą

nr 30/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium